Popularny: 2000 odsłonInformacje27 maja 2021, 16:16,

Wspaniały prezent na Dzień Dziecka


Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyninie i jej teren stają się coraz bardziej kolorowe

Wchodząc na teren Szkoły Podstawowej nr 5 im. Księcia Siemowita IV można zauważyć namalowane na boisku i terenie przyszkolnym gry, w które bawiły się dzieci i młodzież wiele lat temu, a teraz znowu cieszą się powodzeniem. Należą do nich m.in.: klasy, chińczyk, mini labirynt czy tor przeszkód.Skąd wziął się taki pomysł? Przewodnicząca Rady Rodziców SP 5, pani Martyna Katarzyna Jędrzak zaproponowała, aby na Dzień Dziecka wykonać miejsca do zabawy dla uczniów. Rada Rodziców na zebraniu, w którym uczestniczył także dyrektor placówki pan Robert Pypkowski wyraził zgodę na realizację tego pomysłu. Pieniądze na farbę asfaltowo-betonową przeznaczyła Rada Rodziców, a wykonaniem zajęli się także jej członkowie.

W czwartek na boisku podczas pracy można było spotkać: panią Martynę Katarzynę Jędrzak, Esterę Justyńską i pana Łukasza Podla. Wcześniej pomagali: pani Monika Kuźnicka, Marta Tomasik i Maria Natalia Fligiel. Zapewne do pracy przy realizacji tego zadania zgłoszą się jeszcze inne osoby, bo jak wiadomo czasu do Dnia Dziecka jest coraz mniej.

Rada Rodziców, w której skład wchodzą mamy i ojcowie uczniów, pragną, aby ich pociechy z radością korzystały z przygotowanych 16 projektów.

Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyninie i jej teren stają się coraz bardziej kolorowe, a przez to przyjazne dzieciom, z czego cieszą się nie tylko sami uczniowie ale także nauczyciele i rodzice.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: UM Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie