Popularny: 900 odsłonInformacje21 października, 11:20,

Wielkie serce mieszkańców powiatu gostynińskiego oraz uczniów z GCE w Gostyninie


Pomimo zakończonej akcji mieszkańcy powiatu gostynińskiego nie próżnują. Nadal do komendy przynoszą plastikowe nakrętki, które są przekazywane do GCE

Po zakończonej zbiórce plastikowych nakrętek przez Komendę Powiatową w Gostyninie, akcje kontynuuje Gostynińskie Centrum Edukacji i mieszkańcy powiatu gostynińskiego. Uczniowie i mieszkańcy powiatu gostynińskiego wykazali się wielkim sercem i zaangażowanie w pomocy dla Zosi.Komenda Powiatowa w Gostyninie od połowy lipca do końca września zorganizowała zbiórkę plastikowych nakrętek z butelek po napojach, sokach, kawie i chemii gospodarczej dla małej Zosi, która zmaga się z chorobą zagrażającą jej zdrowiu i  życiu. Akcja okazała się wielkim sukcesem. Policjanci, pracownicy cywilni komendy i mieszkańcy powiatu gostynińskiego zebrali górę nakrętek, które trafiły do recyklingu.

Pomimo zakończonej akcji mieszkańcy powiatu gostynińskiego nie próżnują. Nadal do komendy przynoszą plastikowe nakrętki, które są przekazywane do GCE w Gostyninie.  Gostynińskie Centrum Edukacji, a właściwie jego uczniowie wykazali się wielkim sercem angażując się w zbiórkę nakrętek. Młodzież ze szkoły pomaga w segregacji zebranych nakrętek, aby te mogły trafić do recyklingu. Wspólny cel włączył do działania tak wiele osób, a to wszystko dla małej Zosi.  

TAK MAŁY GEST ZNACZY TAK WIELE. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY POMAGAJĄ!

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: KPP Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie