Popularny: 9400 odsłonInformacje30 listopada 2020, 14:05,

Wielkie otwarcie Bricomarche w Gostyninie


Tak było pierwszego dnia

W poniedziałek (30 listopada br.) przy ulicy Płockiej w Gostyninie rozpoczął funkcjonowanie market Bricomarche. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 7:30-20:00, w niedziele handlowe 10:00-18:00.Bricomarche jest liderem na rynku supermarketów typu „dom i ogród” pod względem obrotów. Misją marki jest wspieranie klientów w rozwijaniu zainteresowań oraz pasji związanych z domem i ogrodem, dzięki oferowaniu różnorodnych kategorii produktów zawsze w atrakcyjnych cenach. Sieć oferuje około 25 tysięcy produktów z czterech głównych działów: majsterkowanie, budowlany, dekoracja i ogród. Klienci mogą wybierać również spośród bogatego asortymentu marek własnych, w tym m.in. Apiron – karmy i przysmaki dla psów i kotów, Nuance – farby i akcesoria malarskie, Coteka – narzędzia remontowo-budowlane oraz Jardibest – narzędzia do pracy w ogrodzie. W ofercie supermarketu znajdują się także dodatkowe usługi, takie jak wycinanie otworów w blatach, transport zakupionych towarów czy cięcie drewna. 

Supermarkety Bricomarché zlokalizowane są przede wszystkim w małych i średniej wielkości miejscowościach, których liczba mieszkańców nie przekracza 70 000.

Obecnie w Polsce działa około 170 supermarketów Bricomarché oraz 6 składów budowlanych, które swoim zasięgiem obejmują całą Polskę. Powierzchnia handlowa sklepów Bricomarché wynosi średnio ponad 1700 m2. 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf / Bricomarche

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

abcd, 30 listopada 2020
Byłem zobaczyć nowy sklep dopóki nowy bo do galerii staram się nie chodzić szczególnie gdy pada deszcz bo woda zamiast lecieć rynną leci z podbitki nie wspomnę o chodniku bricomarche ładnie prezentuje się ale ceny i "jakość" nie są reprezentacyjne zwykłe wkładki filcowe do butów 22zł a u konkurencji 1,8zł uważam że Gostynin potrzebuje zakładów pracy a nie kolejnego sklepu gdzie obok kmr i mrówka niedługo będzie jedynym plusem jaki zauważyłem w tym sklepie to zapachowy płyn do dezynfekcji rąk przy wejściu zdaje mi się że nie będę go odwiedzał zbyt często
Dodaj ogłoszenie