Wieczorek taneczny seniorów w klubie Parostatek
Karnawal w pełni. W czwartkowy wieczór (11 stycznia br.) w klubie dla seniorów "Parostatek" odbył się wieczorek taneczny zorganizowany przez MOPS oraz szefową sztabu WOŚP w Gostyninie Agnieszkę Bartosiak.
Akcja połączona była ze zbiórką pieniędzy na rzecz WOŚP. Uczestników przy wejściu witał najmłodszy wolontariusz gostynińskiego sztabu - Kajetan.
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: ralf
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
Dodaj pierwszy komentarz
Nowe ogłoszenia