Wakacyjny prezent pływalni miejskiej dla dzieci i młodzieży
Miejski Ośrodek Sportów Wodnych i Zimowych życzy wszystkim udanego wypoczynku na basenie
Po kilkutygodniowej przerwie, w czwartek (1 sierpnia br.) została otwarta pływalnia miejska. Przerwa była spowodowana planowymi remontami obiektu.
Do końca wakacji, tj. do 31 sierpnia wstęp na pływalnię dla dzieci i młodzieży do 16-go roku życia z terenu miasta Gostynina będzie wynosił 2 PLN za godzinę.
Miejski Ośrodek Sportów Wodnych i Zimowych życzy wszystkim udanego wypoczynku na basenie.
autor/źródło: ralf
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz