Usuwanie azbestu. Miasto złożyło wniosek o dofinansowanie
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
Informujmy, że wczoraj Miasto złożyło w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, Oddział w Płocku wniosek o dofinansowanie do przeprowadzenia utylizacji azbestu na posesjach mieszkańców Gostynina.
Planowane jest objęcie wsparciem 16 posesji. Utylizacji będą podlegały płyty azbestowe o łącznej masie przekraczającej 25 ton.
Szacowana kwota na realizacje zadania wynosi 13813,10zł. Planowana wartość dofinansowania ze środków WFOŚiGW to 85 % kosztów kwalifikowanych, tj. 11741,13 zł.
autor/źródło: UM Gostynin
Tematy:
azbest
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz
Nowe ogłoszenia