1400 odsłon Informacje 1 marca 2017, 10:43,

Usuwanie azbestu. Miasto złożyło wniosek o dofinansowanie


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


Informujmy, że wczoraj Miasto złożyło w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, Oddział w Płocku wniosek o dofinansowanie do przeprowadzenia utylizacji azbestu na posesjach mieszkańców Gostynina.



Planowane jest objęcie wsparciem 16 posesji. Utylizacji będą podlegały płyty azbestowe o łącznej masie przekraczającej 25 ton.

Szacowana kwota na realizacje zadania wynosi 13813,10zł. Planowana wartość dofinansowania ze środków WFOŚiGW to 85 % kosztów kwalifikowanych, tj. 11741,13 zł.

autor/źródło: UM Gostynin
Tematy: azbest

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie