Tron Miłosierdzia Bożego. Duchowny z Indii uczył gostynińskich wiernych jak być miłosiernym
Od 16 do 18 września członkowie naszej parafialnej Odnowy w Duchu Świętym wraz z ks. Adamem Brzezińskim (diecezjalnym koordynatorem tego ruchu) uczestniczyli w rekolekcjach z ks. dr Jose Maniparambilem z Indii.
Temat rekolekcji brzmiał: Tron Miłosierdzia Bożego (jak my mamy być miłosierni ?).
Spotkania odbywały się w Płockim Domu Rekolekcyjnym "Studnia".
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: Parafia św. Marcina
Tematy:
religia
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
Dodaj pierwszy komentarz