1600 odsłon Informacje 19 września 2016, 17:02,

Tron Miłosierdzia Bożego. Duchowny z Indii uczył gostynińskich wiernych jak być miłosiernym

Od 16 do 18 września członkowie naszej parafialnej Odnowy w Duchu Świętym wraz z ks. Adamem Brzezińskim (diecezjalnym koordynatorem tego ruchu) uczestniczyli w rekolekcjach z ks. dr Jose Maniparambilem z Indii.

Temat rekolekcji brzmiał: Tron Miłosierdzia Bożego (jak my mamy być miłosierni ?).

Spotkania odbywały się w Płockim Domu Rekolekcyjnym "Studnia". 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Parafia św. Marcina
Tematy: religia

Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie