Popularny: 3400 odsłonInformacje11 października 2019, 07:34,

Tłumy na koncercie Andrzeja Rybińskiego w Gostynińskim Zamku


Nie zabrakło takich przebojów jak "Czas relaksu" oraz "Nie liczę godzin i lat", które zachęciły publiczność do wspólnego śpiewu oraz tańców

Bisami oraz owacjami na stojąco zakończył się środowy (9 października br.) koncert Andrzeja Rybińskiego w Zamku Gostynińskim. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Powiatowych Dni Seniora Przez Inicjatywę dla Gostynina we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.Zgromadzonych tłumnie w sali kolumnowej oraz na antresoli powitał Michał Bartosiak.

"Kilka lat temu stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina zainicjowały obchody "Dni Seniora". Z roku na rok wydarzenie ewoluowało i dołączało do niego coraz więcej seniorów oraz partnerów. Dzisiaj jesteśmy w Zamku Gostynińskim w tak licznym gronie, wspaniały klimat, cieszę się bardzo, że możemy obchodzić to święto wspólnie" - mówiła liderka IdG Agnieszka Korajczyk-Szyperska. 

Andrzej Rybiński w środowy wieczór zaprezentował przekrój przez całą swoją muzyczną karierę. Nie zabrakło takich przebojów jak "Czas relaksu" oraz "Nie liczę godzin i lat", które zachęciły publiczność do wspólnego śpiewu oraz tańców.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Artur P., 11 października 2019
Nie jestem zwolennikiem idG a tym bardziej Pani A.K.Sz. Nie jestem też zagorzałym fanem Pana Andrzeja Rybińskiego. Kilka Jego kompozycji bardzo mi się podoba więc poszedłem na Jego koncert, To co usłyszałem pszeszło moje najśmielsze oczekiwania. Planowałem wpaść na kilkanaście minut i zostałem do końca a dusza chciała by śpiewał i grał do rana. Jego głos , charyzma ,dynamika wokalu i zangażowanie zrobiły swoje. Patrząc na boki widziałem jak wielu osobom kręciły się łzy w oczach. Koncert Pana Andrzeja był jednym z niewielu o którym się nie zapomina. Do tego według mnie Pan Andrzej jest osobą niezwykle ciepłą , sympatyczną i pełną pozytwnej energi. Chodzący dobry duch. Wielki wielki wielki szacunek i pokłony. Takich Artystów nam potrzeba. Ukłony niskie.
toja, 11 października 2019
gdybys startowala z listy nr 2 to bym oddal glos
Barbara, 11 października 2019
na koncercie byłam ale moje serce głos jest dla PiS
Dodaj ogłoszenie