1100 odsłon Informacje 17 stycznia 2019, 12:53,

Tenisiści SP3 wywalczyli awans do Igrzysk Młodzieży Szkolnej


Brawa dla tenisistów oraz trenera Arkadiusza Rutowskiego!


Reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte wygrały zawody rejonowe w drużynowym Tenisie Stołowym rocznik 2002-2004.



Drużyny chłopców jak i dziewcząt pod kierunkiem trenera Arkadiusza Rutowskiego wygrały zmagania, rozegrane w środę, 16 stycznia 2019 r. i wywalczyły awans do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Były to pierwsze zawody zorganizowane w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 po wymianie podłogi.

WYNIKI

Dziewczęta:

1. SP 3 Gostynin
2. SP 20 Płock
3. SP Szczutowo
4. SP Bodzanów

Chłopcy:

1. SP 3 Gostynin
2. SP 20 Płock
3. SP Radzanowo
4. SP Szczutow

To kolejny sukces tenisistów gostynińskich, tym razem w grupie starszej. Kilka dni wcześniej podopieczni trenera Arkadiusza Rutowskiego także osiągnęli doskonały wynik w II Grand Prix Polski Żaków w Tenisie Stołowym, które rozgrywane były w Wałbrzychu od 11 do 13 stycznia 2019 r.

Wśród 64 zawodników z całej Polski, którzy ten awans musieli sobie wywalczyć poprzez eliminacje lub wojewódzkie turnieje grała trójka wychowanków UKS ALFA Gostynin.

Tosia Osmolak, Gosia Cichońska zajęły miejsca w przedziale 25-32. Natomiast Franio Brzozowski został sklasyfikowany na miejscach 57-64.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie