Popularny: 4000 odsłonInformacje22 czerwca 2018, 17:45,

Szczęśliwej drogi już czas. G2 pożegnało 3-klasistów


Od września w placówce pozostanie już tylko1 rocznik gimnazjalny

Po 3 latach nauki w murach szkoły, przyszedł dzień, w którym musieli pożegnać swoich nauczycieli, wychowawców oraz kolegów z klasy, ponieważ od września rozpoczną nowy etap swej edukacji.



W budynku byłego Gimnazjum nr 2 odbyło się dzisiaj zakończenie roku szkolnego klas trzecich oddziałów gimnazjalnych. Uroczystość rozpoczął dyrektor Adam Matyszewski, który po przywitaniu wszystkich uczniów oraz przybyłych gości skierował życzenia do młodzieży.

"Bardzo chciałbym Wam gratulować sukcesu, jakim jest ukończenie tego rozdziału edukacji. Wasza ciężka praca, wytrwałość i samozaparcie w dążeniu do celu, pozwoliły Wam dotrzeć dziś właśnie do tego miejsca. Dziś przyszła pora na chwilę wytchnienia. Pora na zasłużony odpoczynek" - mówił dyrektor.

Za znakomite osiągnięcia sportowe Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Robacki wręczył Klaudii Jastrzębskiej puchar.

Prawdziwa góra nagród przypadła Kamilowi Wilińskiemu. Absolwent placówki oprócz Nagrody Dyrektora otrzymał wiele wyróżnień za jego sukcesy w konkursach przedmiotowych.

Radość z 2-miesięcznego odpoczynku nie potrafiła jednak przyćmić smutku rozstania ze szkołą oraz kolegami. Wielu absolwentów nie potrafiło tłumić smutku, a w ich oczach zakręciła się łza.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Klem, 23 czerwca 2018
Do Zdjęcia nr. 53: Pani Izo K Gratuluję Cierpliwości !
Dodaj ogłoszenie