Stadion MOSiR ma nową tablicę
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
Od kilku dni uwagę kibiców odwiedzających stadion miejski przykuwa nowa tablica zamontowana na bramie.
Szyld w biało-czerwonych barwach został zamontowany w ubiegłym tygodniu na bramie przy wjeździe na ulicę Sportową.
„Stara tablica była mocno zniszczona oraz zawierała nieaktualne informacje (OSiR zamiast MOSiR - przyp. red.)“ - tłumaczy jej wymianę dyrektor MOSiR Wiesław Adamski. „MOSiR nie zapłacił za to ani złotówki“ - zapewnia.
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: ralf
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz