3700 odsłonInformacje20 grudnia 2019, 07:18,

Spotkanie wigilijne w Starostwie


Świąteczny wieczór rozpoczął się przedstawieniem jasełkowym w wykonaniu uczniów SOSW w Gostyninie

W czwartek (19 grudnia br.) odbyło się samorządowe spotkanie wigilijne zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Gostyninie.W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych powiatowych i gminnych, radni, ks. dziekan Ryszard Kruszewski, biskup łowicki Wojciech Osial, komendanci oraz dyrektorzy jednostek podległych oraz pracownicy Starostwa.

Świąteczny wieczór rozpoczął się przedstawieniem jasełkowym w wykonaniu uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gostyninie.

"Chciałbym Wam życzyć zgody w naszych rodzinach. Życzę Wam tego, aby ktoś Wam powiedział przy opłatku cieszę się, że jesteś, kocham Ciebie, potrzebuje Ciebie. Gdy to popłynie z serca, będzie prawdziwe Boże Narodzenie" - życzył wszystkim biskup Wojciech Osial.

Po wspólnym przełamaniu się opłatkiem i złożeniu życzeń przyszła pora na wigilijną wieczerzę przygotowaną przez uczniów Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego.
 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Tub, 22 grudnia 2019
Wieczór wigilijny to wyjątkowe spotkanie i powinno się odbywać w gronie rodzinnym a nie a zakładach pracy, jeszcze jakieś dzieciny musiały występować a pasibrzuvhy siedziały i myślały kiedy zarcie, to obledne
Dodaj ogłoszenie