2400 odsłonInformacje26 marca 2021, 13:03,

Skarga na działalność Burmistrza Miasta Gostynina

Skarga na działalność Burmistrza Miasta Gostynina

Temat skargi Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „Piece i Kominki” w Zdunach na działalność Burmistrza Miasta Gostynina trafił na posiedzenie czwartkowej (25 marca br.) sesji Rady Miejskiej

Centralne Biuro Antykorupcyjne otrzymało pismo od Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „Piece i Kominki” w Zdunach, które zgłosiło zastrzeżenia do ankiety, którą sformułował Urząd Miasta Gostynina i sposobu wypełnienia tej ankiety. Stowarzyszenie sugerowało, że treść ankiety dyskredytowała użytkowników korzystających do ogrzewania biomasy.Temat skargi Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „Piece i Kominki” w Zdunach na działalność Burmistrza Miasta Gostynina trafił na posiedzenie czwartkowej (25 marca br.) sesji Rady Miejskiej.

"Ankieta została opracowana w związku z tym, że w ubiegłym roku przeprowadzona była inwentaryzacja indywidualnych źródeł ogrzewania na terenie miasta Gostynina. Głównym założeniem ankiety inwentaryzacji było zdiagnozowanie, stwierdzenie gdzie na terenie miasta, na terenie których nieruchomości występują nieekologiczne, niskosprawne kotły, które w głównej mierze powodują zanieczyszczenie powietrza" - tłumaczyła Izabela vel Chmielecka Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa.

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji zaopiniowała skargę jako bezzasadną. 

Za odrzuceniem skargi na działalność Burmistrza Miasta Gostynina głosowali wszyscy radni uczestniczący w obradach Rady Miejskiej.

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

U3W mieszkaniec., 26 marca 2021
Rada nie oceni niepomyślnie Burmistrza, przecież to jedna partia.
JP..., 26 marca 2021
A.co.zal.dupe ściska czym ludzie pala .20.lat temu gumami itp palili.a nagle ekonomia powietrza..ja pytole nie stać ludzi na gaz itp.ja pytole
obatel, 26 marca 2021
ONI SĄ BEZ radni .
Dodaj ogłoszenie