Popularny: 7800 odsłonInformacje25 czerwca, 15:05,

Skandal w Emilianowie. Wójt Gminy Gostynin Edmund Z. był nietrzeźwy na zakończeniu roku

Skandal w Emilianowie. Wójt Gminy Gostynin Edmund Z. był nietrzeźwy na zakończeniu roku
Źródło foto: Google Street View

W sobotę Wójt ma usłyszeć zarzuty

W piątek (24 czerwca br.) w Szkole Podstawowej w Emilianowie odbyła się uroczystość zakończenia rok szkolnego na którą przybył Wójt gminy Gostynin Edmund Z. Jak się okazało włodarz był pod wpływem alkoholu - informuje tvn24.pl."W dniu wczorajszym otrzymaliśmy zgłoszenie o tym , że Wójt może przebywać na terenie szkoły pod wpływem alkoholu. Policjanci przyjechali na miejsce, potwierdzili ten fakt" - poinformował portal młodszy aspirant Łukasz Rydzewski.

"Wójt został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie w celu wykonania dalszych czynności, a następnie na polecenie prokuratora osadzony w celi dla zatrzymanych" - dodał policjant.

Czynności są prowadzone w kierunku podejrzenia prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. W sobotę Wójt ma usłyszeć zarzuty. 

Wójt Edmund Z. był już karany za jazdę po alkoholu. W 2015 został zatrzymany  podczas kontroli drogowej w Rzgowie koło Łodzi. W wydychanym powietrzu miał wtedy między 0,2 do 0,5 promila alkoholu w wyniku czego stracił prawo jazdy na kilka miesięcy.

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

ankler, 27 czerwca
jednym słowem: zakrapiana indolencja. ta osoba cofa gminę w rozwoju, gminne drogi to chyba będą za sto lat w tym tempie, a wniosku o dofinansowanie nie ma komu napisac.
Janek, 27 czerwca
Nie darować mu.inni też katy ponoszą
Adrian, 26 czerwca
Taki lach może jedzie pod wpływem i tak uniknie kary a normalny człowiek odrazu by bekal i plakal kara jego
Dodaj ogłoszenie