2500 odsłon Informacje 18 grudnia 2016, 11:03,

Seniorzy Mazura wygrali Turniej o Puchar Prezesa Płockiego OZPN


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


W sobotę, 17 grudnia 2016 r. na boisku „pod balonem” Stadionu Wisły Płock rozgrywano towarzyski Klubowy Turniej Seniorów o Puchar Prezesa Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.



Zwycięstwo w turnieju oraz nagroda główna (puchar, zestaw piłek oraz nagroda finansowa) padła łupem, podobnie jak przed rokiem, Mazura Gostynin.

Nasz zespół pod kierunkiem trenera Jana Błaszczyka wygrał wszystkie mecze grupowe w grupie C oraz ćwierćfinał, półfinał oraz finał.

Emocjonujące było zwłaszcza ostatnie spotkanie o pierwsze miejsce, rozgrywane w czasie 2 x 10 minut. Mazur prowadził do przerwy 2:1, po przerwie po bramce Piotra Wachaczyka było już 3:1, na dodatek rywale z Sochaczewa nie wykorzystali rzutu karnego i wynik spotkania nie zmienił się mimo naporu zespołu Bzury.

Dodatkowo nagrodę króla strzelców wywalczył Bartłomiej Dębicki (10 goli) z Mazura a także najlepszym bramkarzem turnieju był nasz golkiper – Arkadiusz Kalinowski.

Mazur wystąpił w składzie: Arkadiusz Kalinowski – Piotr Dutkiewicz, Bartosz Dutkiewicz, Łukasz Kiełbasa, Arkadiusz Wróblewski, Sebastian Surmak, Michał Matecki, Bartłomiej Dębicki, Piotr Wachaczyk, Tomasz Józwiak, Jakub Kustra, zawodnik testowany

Nagrodę – główne trofeum - wręczał Prezes Płockiego OZPN, Dariusz Kluge.

To ostatni występ Mazura Gostynin w tym roku.

Zawodnicy, zarząd, działacze pragną złożyć wszystkim kibicom życzenia pogodnych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nowym, 2017 roku.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf
Tematy: MKS Mazur

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie