Popularny: 7600 odsłonInformacje13 sierpnia 2019, 13:37,

Rzuciłam wszystko i wyjechałam na Ibizę. Szalony wyjazd Gostyninianki


Udostępnij 404
Zobacz relację wideo z niecodziennej wyprawy Michaliny Tarki

Czy to chęć przeżycia przygody życia, czy poczucia dreszczyku emocji związanego ze spontanicznym wyjazdem w obce miejsce? Rodowita Gostyninianka Michalina Tarka postanowiła z dnia na dzień, że wyjedzie na Hiszpańską Ibizę. W tak odgległą podróż wybrała się własnym autem zabierając ze sobą tylko ukochaną suczkę Misię oraz kilka podstawowych rzeczy.Relację z tej niecodziennej wyprawy można śledzić na prywatnym kanale Michaliny Tarki - NADAJĘ Z LASU w serwisie Youtube. Nowy odcinek z wyjazdu w każdy poniedziałek.

"Mówiąc całkiem poważnie - podróż jest tylko pretekstem do "bycia"; przestrzenią w której robię miejsce na dialog ze światem i obserwuję swoje zaufanie do losu; składam siebie do pełni i oglądam pod lupą wszystkie skazy. Miejsca są tylko pretekstem i szansą dla nowych doświadczeń. Wybieram takie, które ze mną rezonują. Takie, które czuję i takie, które pozwalają mi być w lesie, bo "bycie w lesie" umiem najlepiej" - tłumaczy gostyninianka.

"Ściskam mocno wszystkich mieszkańców Gostynina i głęboko wierzę, ze malownicze środowisko w którym się wychowaliśmy bądź wychowujemy - sprzyja spełnianiu naszej odwiecznej i głębokiej potrzebie bycia blisko natury. Wykorzystujmy potencjał tego miejsca!" - powiedziała portalowi Gostynin.info Michalina Tarka.

 

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

2016, 17 sierpnia 2019
Bezpiecznego podróżowania życzę.
cesta, 16 sierpnia 2019
Gratuluję Michalinie odwagi i podziwiam że tak sobie bez faceta śmiga po "dzikich" krajach,musi być desperacko pozytywnie zakręcona i dlatego już ją lubię i subskrybuję jej kanał na YT.
ech, 13 sierpnia 2019
Powodzenia

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie