Ruszyła runda wiosenna
Po zimowej przerwie ruszyły rozgrywki IV ligi piłki nożnej. Jutro gostyniński Mazur rozegra pierwszy w tej rundziewiosennej mecz na własnym boisku. Rywalem będzie KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka. Rozpoczęcie spotkania o godz. 15.30.
Dodaj pierwszy komentarz
Nowe ogłoszenia