700 odsłon Informacje 18 marca 2016, 11:49,

Ruszyła runda wiosenna

Po zimowej przerwie ruszyły rozgrywki IV ligi piłki nożnej. Jutro gostyniński Mazur rozegra pierwszy w tej rundziewiosennej mecz na własnym boisku. Rywalem będzie KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka. Rozpoczęcie spotkania o godz. 15.30.

autor/źródło: ralf
Tematy: MKS Mazur

Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie