Popularny: 1400 odsłonInformacje19 lutego, 16:06,

Rozpoczęto kampanię Kosiniaka-Kamysza, także w powiecie gostynińskim


Udostępnij 13
Kampania wyborcza w pełni

W Płocku ranem, 19 lutego 2020 r. przed Teatrem Dramatycznym odbyła się konferencja prasowa Koalicji Polskiej, w której promowano kandydata Władysława Kosiniaka-Kamysza oraz inaugurowano wolontariat przy promocji kandydata na Mazowszu Zachodnim.Bus oklejony w okolicznościowe napisy, uniesione tabliczki z nazwiskiem kandydata, przypinki, baner do przymocowania na ogrodzeniu - jednym słowem "wybory" i kampania wyborcza w pełni.

W środę w Płocku w obecności Marszałka Adama Struzika postanowiono symbolicznie zainaugurować wolontariat i rozpocząć promocję kandydata na Prezydenta Polski Koalicji Polskiej Władysława Kosiniaka-Kamysza.

Koordynatorem promocji Władysława Kosiniaka-Kamysza w powiecie gostynińskim jest Wicestarosta Maria Wróblewska, która pojawiła się na inauguracyjnej konferencji razem ze Starostą Gostynińskim, Arkadiuszem Boruszewskim.

Marszałek Struzik: Kosiniak-Kamysz będzie strażnikiem konstytucji

W skali kraju to ponad tysiąc osób, które zaangażowały się w wolontariat, na Mazowszu niemal 200, w tym kilkadziesiąt w samym Płocku.

W trzy dni, jak poinformowano, że zebrano ponad 2,8 tys. podpisów z poparciem dla kandydatury Kosiniaka-Kamysza.

- PSL, Kukiz'15, Unia Europejskich Demokratów stanowi Koalicję Polską. Ta koalicja idzie po zwycięstwo w tych wyborach. Nie ma lepszej oferty, nie ma większej nadziei dla Polski, jak Władysław Kosiniak-Kamysz. On rzeczywiście jest nadzieją dla Polski. Takie jest zresztą nasze hasło wyborcze – powiedział Adam Struzik, dodając:

-– Jestem przekonany, że nasz kandydat – Władysław Kosiniak-Kamysz – jest najlepszym kandydatem. Gwarantuje niezależność i niezawisłość funkcji prezydenckiej, będzie strażnikiem konstytucji. Będzie też wykorzystywał możliwości inspirowania rozwiązań prawnych, ustawowych

Radny Rady Miasta Płock: lajkujcie Fan Page naszego kandydata

- Za chwilę ruszamy z tymi banerami od pierwszego płotu. Jedziemy do pana marszałka. W kieszeni trytytki. Zakasujemy rękawy i pracujemy nad tym, aby kampania była nie tylko pozytywna, co dobrze przepracowana – powiedział natomiast Tomasz Kominek, koordynator promocji Kosiniaka-Kamysza w subregionie płockim, szef lokalnej delegatury Urzędu Marszałkowskiego oraz radny Rady Miasta Płocka.

- Lajkujcie stronę (https://www.facebook.com/kosiniakkamysz/ - przyp. red) - zademonstrował Kominek, po czym wyjął telefon i dał „lajka” na Fan Page'u kandydata Koalicji Polskiej na Prezydenta Polski.

- Będziemy zamieszczać tam zdjęcia z naszej pracy. Podchodzimy z szacunkiem do wszystkich kandydatów, do wszystkich sztabów, ale stawiamy na tego młodego człowieka, który ma 39 lat. Dziś sprzyja nam nie tylko pogoda. Za busem wisi baner, który nie my powiesiliśmy, z napisem "Postaw na jakość". My dziś stawiamy na tę jakość, na Kosiniaka-Kamysza – dodał Kominek.

- To jest człowiek, który nadaje się do tego, aby w Polsce wreszcie posprzątać. W Polsce przez 30 lat budowaliśmy demokrację, ale ostatnio troszeczkę się zabałaganiło, zaśmieciło. On obiecuje rozwiązania systemowe - dodał z kolei Lech Dąbrowski, koordynator sztabu Kosiniaka-Kamysza w powiecie ziemskim płockim.

Jak przystało na uroczysta inaugurację, było wspólne zdjęcia, odbieranie banerów wyborczych jak również był wspólny okrzyk "do boju!”.

Chętni do dołączenia do pracy przy kampanii będą mogli wejść na stronę www.kosiniakkamysz.pl/drużyna bądź skontaktować się poprzez media społecznościowe, aby wypełnić formularz.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Piotr Mrówka / foto: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Wawrzon, 20 lutego
Się wita jajcarzy
Dodaj ogłoszenie