3400 odsłonInformacje26 czerwca 2020, 16:03,

Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca


Gratulujemy wyróżnionym uczniom i życzymy udanego wypoczynku!

W dniu dzisiejszym (26 czerwca br.) dobiegł końca rok szkolny 2019/2020. Ze względu na panujące zagrożenie epidemiologiczne, wręczenie świadectw we wszystkich placówkach oświatowych zostało przeprowadzone bez uroczystej otoczki."Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczycie i Pracownicy Szkoły. 

Zakończenie roku szkolnego - to ważny moment w życiu każdej szkoły. Przed uczniem zamykają się drzwi jednej klasy - otwierają następnej, podsumowuje się wyniki całorocznej pracy, dokonuje oceny kolejnego etapu. W tym roku nie możemy się spotkać, by być razem, by wspólnie i uroczyście obchodzić zakończenie roku. Ten rok jest inny niż wszystkie do tej pory. Jednak tak jak zawsze, wszyscy czekamy na upragnione wakacje. Ostatnie miesiące wymagały od nas dużo pracy, wytrwałości i systematyczności. 

Musieliśmy nauczyć się jak odnaleźć się w tej nowej sytuacji, która była dużym wyzwaniem dla uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Dla wielu uczniów ten rok był wyjątkowy. Pierwszoklasiści rozpoczęli swoją wielką edukacyjną przygodę i otrzymają pierwsze w życiu świadectwa. 
Uczniowie klas III kończą I etap edukacyjny, a uczniowie VIII - szkołę podstawową. Wszyscy powstali uczniowie dążyli do tego, by zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Wysiłek wielu z nich uczniów zakończył się sukcesem - 201 uczniów kl. IV-VIII otrzymało promocję z wyróżnieniem. (...)

Na koniec, całej społeczności szkolnej życzę udanych wakacji. Niech ten wakacyjny czas przyniesie wytchnienie od obowiązków, niech przyniesie wiele radości i pozwoli zregenerować siły, by we wrześniu podejmować nowe wyzwania" - życzyła na profilu społecznościowym SP3 w Gostyninie pani dyrektor Małgorzata Krajewska.

W roku szkolnym 2019/2020 tytuł „Najwybitniejszy Absolwent Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie” przyznano uczennicy klasy VIII d Natalii Kusiak, która uzyskała średnią 6,0.

„Nagrodę Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie” przyznano  uczennicom:

Natalia Kusiak - średnia 6,0, klasa VIIID
Zuzanna Szyperska - średnia 5,89, klasa VIIIA
Zuzanna Przybyszewska - średnia 5,44, klasa VIIIC
Aleksandra Wasiak - średnia 5,44, klasa VIIIA

Wśród absolwentów Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie najwyższe średnie uzyskali:

Julia Dryńkowska - średnia 6,0, klasa VIIIA 
Kinga Łuczak - średnia 5,92, klasa VIIIA 
Mikołaj Krysiak - średnia 5,67, klasa  VIIIA 
Agata Szulczewska - średnia 5,67, klasa VIIIC 

Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie

"W piątek, 26 czerwca 2020, odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Z powodów epidemicznych każda z 12 klas odbierała świadectwa oddzielnie i spotykała się tylko z wychowawcą. Serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników wszystkim 307 uczniom i ich rodzicom. Dziś 100% pierwszo- i drugoklasistów otrzymało promocję do klas programowo wyższych, wśród nich aż 69 osób z wyróżnieniem! Najlepsze wyniki osiągnęły klasy: 2A-4,47; 1C3 - 4,43; 1D3 - 4,38. Wszystkim życzymy odpoczynku po trudnym roku, udanych wakacji i pięknej pogody. Do zobaczenia we wrześniu" - informuje dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf / foto: LO Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie