3800 odsłon Informacje 21 września 2016, 11:10,

Robert Lewandowski tryumfatorem "tenisowego pożegnania lata"


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


W dniach 9-10 oraz 16-17 września na kortach MOSiRu w Gostyninie rozegrany został turniej „tenisowe pożegnanie lata”. W zawodach wzięło udział 8-miu zawodników, którzy rywalizowali systemem „do dwóch przegranych spotkań”.



WYNIKI KOŃCOWE

I runda

Jędrzejewski – Stelmach 9:2

Lewandowski – Wojtala 9:2

Ciesielski – Szlezingier 1:9

Muszalik – Michalak 5:9

PÓŁFINAŁY

Jędrzejewski – Lewandowski 1:2 (4:6;6:1;4:10)

Szlezingier – Michalak 2:0 (6:0;6:0)

II runda (zawodnicy przegrywający swoje pierwsze pojedynki)

Stelmach – Wojtala 5:9

Ciesielski – Muszalik 9:3

Wojtala – Michalak 9:4

Ciesielski – Jędrzejewski 10:8

FINAŁ

Lewandowski -Szlezingier 2:0 (6:4;6:3)

Wojtala – Ciesielski 5:9

Ciesielski – Szlezingier 3:9

KOLEJNOŚĆ ZAWODNIKÓW:

1. Lewandowski Robert

2. Szlezingier Witold

3. Ciesielski Wojciech

4. Wojtala Jakub

5-6. Jędrzejewski Bogdan

Michalak Marek

7-8. Muszalik Tomasz

Stelmach Grzegorz

Najlepszych zawodników wyróżniono pamiątkowymi pucharami i dyplomami.

 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf
Tematy: Tenis

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Jest, 22 września 2016
Turniej old boy-ów
Dodaj ogłoszenie