Robert Lewandowski tryumfatorem "tenisowego pożegnania lata"
W dniach 9-10 oraz 16-17 września na kortach MOSiRu w Gostyninie rozegrany został turniej „tenisowe pożegnanie lata”. W zawodach wzięło udział 8-miu zawodników, którzy rywalizowali systemem „do dwóch przegranych spotkań”.
WYNIKI KOŃCOWE
I runda
Jędrzejewski – Stelmach 9:2
Lewandowski – Wojtala 9:2
Ciesielski – Szlezingier 1:9
Muszalik – Michalak 5:9
PÓŁFINAŁY
Jędrzejewski – Lewandowski 1:2 (4:6;6:1;4:10)
Szlezingier – Michalak 2:0 (6:0;6:0)
II runda (zawodnicy przegrywający swoje pierwsze pojedynki)
Stelmach – Wojtala 5:9
Ciesielski – Muszalik 9:3
Wojtala – Michalak 9:4
Ciesielski – Jędrzejewski 10:8
FINAŁ
Lewandowski -Szlezingier 2:0 (6:4;6:3)
Wojtala – Ciesielski 5:9
Ciesielski – Szlezingier 3:9
KOLEJNOŚĆ ZAWODNIKÓW:
1. Lewandowski Robert
2. Szlezingier Witold
3. Ciesielski Wojciech
4. Wojtala Jakub
5-6. Jędrzejewski Bogdan
Michalak Marek
7-8. Muszalik Tomasz
Stelmach Grzegorz
Najlepszych zawodników wyróżniono pamiątkowymi pucharami i dyplomami.
Obejrzyj zdjęcia
Podobało Ci się? Udostępnij!