Popularny: 600 odsłonInformacje4 dni temu, 20:34,

Remis w pierwszym meczu barażowym Mazura

Remis w pierwszym meczu barażowym Mazura

W pierwszym meczu barażowym o awans do 5 Ligi seniorzy Mazura Gostynin zremisowali 1:1 z Nadnarwianką Pułtusk.

Kwestia awansu rozstrzygnie się na pewno w drugim meczu rewanżowym. Nasz zespół pokazał się lepiej niż w ostatnim meczu ligowym ze Stegnami Wyszogród.Kwestia awansu rozstrzygnie się na pewno w drugim meczu rewanżowym. Nasz zespół pokazał się lepiej niż w ostatnim meczu ligowym ze Stegnami Wyszogród.

W pierwszej połowie to nasz zespół był stroną dominującą. Strzały Pawła Znyka i dobitka w innej akcji Eryka Przybylskiego mogły dać prowadzenie, jednak do przerwy było 0:0.

Po przerwie to goście objęli prowadzenie pierwsi, w 60 minucie Piotr Cywiński uderzył w kierunku bramki, strzał dobił po interwencji Huberta Borowego Emil Rembiejewski.

W 74 minucie Mazur wyrównał. Po wrzucie z autu piłka trafiła do Michała Mateckiego, który uderzył z 20 metrów w kierunku bramki rywali i było 1:1.

Remis nie stwarza przewagi żadnej z drużyn przed sobotnim meczem rewanżowym - 25 czerwca o g. 17:00 w Pułtusku.

">

 

Mazur Gostynin - Nadnarwianka Pułtusk 1:1

bramki: 74' Michał Matecki - 60' Emil Rembiejewski

Mazur: Hubert Borowy - Maciej Kowalski (7' Kamil Woźniak) Mateusz Dobieński, Kamil Augustyniak, Piotr Dutkiewicz, Michał Jędrzejczak, Dariusz Kurkowski, Eryk Wydrzyński, Paweł Znyk, Michał Matecki - Eryk Przybylski,trener: Arkadiusz Szulczewski, kierownik drużyny: Dominik Wydrzyński

Nadnarwianka: Mateusz Miłoński - Piotr Bobowski, Dawid Sokołowski, Szymon Salwin, Emil Rembiejewski, Piotr Cywiński, Marcin Rębała, Mateusz Pietroń, Maciej Ostrowski, Eryk Kopczyński, Mariusz Baranowski; trener: Jan Cios, kierownik drużyny: Grzegorz Miłoszewski

 

autor/źródło: Piotr Mrówka

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie