1000 odsłonInformacje22 czerwca 2022, 20:34,

Remis w pierwszym meczu barażowym Mazura

W pierwszym meczu barażowym o awans do 5 Ligi seniorzy Mazura Gostynin zremisowali 1:1 z Nadnarwianką Pułtusk.

Kwestia awansu rozstrzygnie się na pewno w drugim meczu rewanżowym. Nasz zespół pokazał się lepiej niż w ostatnim meczu ligowym ze Stegnami Wyszogród.

W pierwszej połowie to nasz zespół był stroną dominującą. Strzały Pawła Znyka i dobitka w innej akcji Eryka Przybylskiego mogły dać prowadzenie, jednak do przerwy było 0:0.

Po przerwie to goście objęli prowadzenie pierwsi, w 60 minucie Piotr Cywiński uderzył w kierunku bramki, strzał dobił po interwencji Huberta Borowego Emil Rembiejewski.

W 74 minucie Mazur wyrównał. Po wrzucie z autu piłka trafiła do Michała Mateckiego, który uderzył z 20 metrów w kierunku bramki rywali i było 1:1.

Remis nie stwarza przewagi żadnej z drużyn przed sobotnim meczem rewanżowym - 25 czerwca o g. 17:00 w Pułtusku.