Rada Gminy udzieli pomocy Powiatowi na budowę dróg
Ponad 640 tysięcy złotych to wysokość pomocy finansowej, jaka w 2018 roku trafi ze środków Gminy Gostynin na budowę dróg powiatowych.
Uchwały w sprawie wsparcia przy ich budowie Powiatu Gostynińskiego podjęli we wtorek, 30 stycznia 2018 r. radni Rady Gminy Gostynin.
Modernizacja obejmie:
- przebudowę drogi powiatowej nr 1428W Stanisławów Skrzański-Mniszek.
- przebudowę drogi powiatowej nr 1418W Strzałki-Gostynin.
- przebudowę drogi powiatowej nr 1410W Solec-Zaborów Nowy.
- przebudowę drogi powiatowej nr 1404W Zuzinów-Krzywie-Górki w m. Huta Nowa.
- przebudowę drogi powiatowej nr 1450W Gostynin-Lipianki.
- przebudowę drogi powiatowej nr 1405W Zaborów Stary-Górki w związku z budową ścieżki pieszo-rowerowej w Białotarsku.
autor/źródło: Piotr Mrówka
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj komentarz
Komentarze
Renata Bewicz Pomarzanki 28, 31 stycznia 2018
Mój problem polega na tym, że aby dojechać do asfaltu muszę przejechać jeszcze przez gminną drogę gruntową, która już na jesień była nieprzejezdna - dzieki Bogu przyszły mrozy - a teraz juz jest niemal kompletnie nieprzejezdna.
Dzieci nie mają jak dojść do przystanku i z powrotem .
POMARZANKI GMINA GOSTYNIN . MAZOWIECKIE
https://www.youtube.com/watch?v=fwa2eEYMaXk
tak było przed mrozami
teraz jest jeszcze gorzej
Pan Wójt oczywiście olewa sprawe
Żeromskiego/Kolejowa, 31 stycznia 2018
są pieniądze na naprawy dróg, a nie ma pieniędzy na utwardzenie drogi gminnej publiczne dojazdowej do posesji
re???, 30 stycznia 2018
to są drogi powiatowe na terenie gminy; powiatu nie stać na budowę czy modernizację, widocznie miasta również, skoro rada miasta nie "wpadła' na taki pomysł