Popularny: ponad 10000 odsłonInformacje21 lipca 2022, 12:51,

Przez Tuska zabrakło cukru w Gostyninie

Przez Tuska zabrakło cukru w Gostyninie

Balon na Hel, a zatem kolejna porcja wakacyjnego humoru

W ostatnich dniach mieszkańcami Gostynina wstrząsnęła druzgocąca wiadomość. Zabrakło cukru w sklepach. Jak się okazało, szybko znalazł się winny zaistniałej sytuacji.To Donald Tusk! Były premier, który przebywa z żoną na urlopie w Miałkówku, zaszalał w gostynińskich supermarketach. Wykupił cały cukier i sprzedał go na Allegro Niemcom. Sam natomiast, z zaciśniętymi zębami, postanowił mniej jeść. Pan Donald widywany jest również w naszych lasach z workami chrustu, który zbiera, aby zminimalizować deficyt węgla w kraju i swoim gospodarstwie. Ocieplił także mchem swój dom. Jak widać, pan premier to obrotny człowiek i potrafi skromnie żyć.

Nie podziela tego zdania słynna Krystyna Pawłowicz, która przebywa na urlopie w Monte Carlo, konsumując owoce morza, popijając szampana i poddając się masażowi tajskiemu z rąk młodego figo fago. "Sytuacja w kraju to ewidentnie wina Tuska, który nie radzi sobie z inflacją. To wujek samo zło. Nie chce mi się nawet o nim gadać. Aby odreagować, przyjechałam tutaj. W końcu mam czas, aby zadbać o higienę i kulturę osobistą" - powiedziała pani Krystyna.

Donald Tusk będzie na urlopie w Miałkówku do końca tygodnia. Życząc nam wszystkim udanych wakacji, zaprasza chętnych na pogawędkę przy kawie bez cukru nad jeziorem i do poharatania w gałę.

autor/źródło: WP

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

julka, 28 lipca 2022
dobre, ja myślę że to przez Sasina, wykupił bo sprzedaje przez spółkę państwową
Gość, 26 lipca 2022
Już niedługo będzie że jak ktoś będzie miał biegunkę to będzie winna Tuska ????????????????
tomasz, 25 lipca 2022
slabe wycie towarzysze
Dodaj ogłoszenie