Popularny: 1100 odsłonInformacje26 stycznia 2021, 16:03,

Program 29. finału WOŚP w Gostyninie. Koncerty, kiermasz ciast, morsowanie i wiele więcej

Program 29. finału WOŚP w Gostyninie. Koncerty, kiermasz ciast, morsowanie i wiele więcej

Pomimo panujących obostrzeń Gostyniński Sztab WOŚP przygotował wiele atrakcji m.in.: koncerty, kiermasz ciast, bieg z fantazją oraz cieszące się ogromną popularnością morsowanie

Już w najbliższą niedzielę (31 stycznia br.) 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pomimo panujących obostrzeń Gostyniński Sztab WOŚP przygotował wiele atrakcji m.in.: koncerty, kiermasz ciast, bieg z fantazją oraz cieszące się ogromną popularnością morsowanie.Ze względu panującą sytuację epidemiczną występy artystyczne oraz koncerty odbędą się w formie online i będą emitowane na profilu facebookowym Gostynińskiego Sztabu WOŚP pod linkiem:  https://www.facebook.com/Sztab-WO%C5%9AP-Gostynin-111583973582709/

Koncert KLISZE - niedziela 31 stycznia godzina: 16:00

Zespół Klisze powstałej jesienią 2016 roku. Muzyka jaką grają to mieszanka amerykańskiego i brytyjskiego indie – rocka z elementami rapu i elektroniki.
Klisze zaprezentowały się w programie Dzień Dobry TVN z utworem "Piąta pięć" oraz w przeglądzie muzycznym Marka Sierockiego w Teleexpresie z singlem "Shelter". Zespół zajął także pierwsze miejsce na Studenckim Festiwalu Piosenki Katorga oraz w konkursie na interpretację poezji Władysława Broniewskiego. Zakwalifikował się też do ogólnopolskiego finału konkursu Imagine Poland promującego młode zespoły, dzięki czemu ich muzyka mogła wybrzmieć w studio i. Agnieszki Osieckiej w Trójce.

Skład: Adam Gankowski (gitara), Mateusz Kowalski (wokal gitara basowa), Piotr Terebiński (perkusja), Michał Kłubacki (klawisz)
„To co nas kręci to mieszanki gatunkowe. Bawimy się muzyką i wyróżniamy otwartością na różne style, wciąż stroniąc od schematów w popularnych gatunkach muzycznych, jak i subkulturach."

Koncert NOWA KULTURA - niedziela 31 stycznia godzina: 18:00

Muzyka grana przez zespół NOWA KULTURA jest sumą doświadczeń muzycznych wielu ludzi. Interesująca historia grupy, sięgająca 1995 roku, rozpoczęła się od wspólnych poszukiwań na gruncie reggae/rock.

W roku 1997, zespół nagrał debiutancką kasetę demo „Nowa Kultura", która została wydana przez firmę fonograficzną Rock'n'Roller. W 2000 roku nastąpiła zmiana: Marcin "Mofa" Mofina wraz z Marcinem "Osmo" Osmolakiem kontynuowali działalność jako NOWA KULTURA. Z zaprzyjaźnionymi muzykami nagrali płytę „Dread Voice", zrealizowaną w szczecińskim studio Elvis van Tommato, a następnie wydaną w 2003 r. przez wytwórnię „Jimmy Jazz Records"
W 03.2019 wydano mini album (EP) „Tu i Teraz".

Koncert JOHN PORTER Solo - niedziela 31 stycznia godzina: 20:00

Zbiór utworów z ostatniego solowego krążka "Honey Trap", piosenki z legendarnej już płyty "Helicopters", z duetu z Anitą Lipnicką, a także projektów z Adamem Nergalem Darskim, Wojtkiem Mazolewskim, czy Alicją Domańską.

Ostatnia płyta solowa Johna “HONEY TRAP” jest muzyczną kontynuacją wysoko ocenianego przez krytyków poprzedniego albumu wykonawcy “BACK IN TOWN” - jednocześnie drugim z planowanej trylogii spod znaku mrocznego rocka. Po raz kolejny artysta eksploruje skomplikowane relacje międzyludzkie, nasze ukryte lęki i obsesje przefiltrowane przez jego osobiste doświadczenie – tym razem jednak w zdecydowanie dynamiczniejszej, w rockowo - bluesowej formie.

Gostyniński kiermasz ciast

Od godziny 15:00 do 18:00 w Miejskim Centrum Kultury, będzie można kupić pyszne ciacha wrzucając pieniądze do puszek WOŚP.

Poniżej szczegółowy program tegorocznego finału WOŚP w Gostyninie:

 

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie