Popularny: 2100 odsłonInformacje25 listopada 2017, 20:10,

Prapremiera spektaklu "Drugs Files" w MCKW Miejskim Centrum Kultury, w sobotę (25 listopada br.) odbyła się prapremiera spektaklu "Drugs Files" przedstawiającego problem różnego rodzaju uzależnień.Organizatorami spektaklu są Miejskie Centrum Kultury oraz Akademia Inicjatyw Młodzieżowych. Pomysł na jego tematykę wyszedł od młodzieży z AIM.

"My nie chcemy zakazywać i mówić, że to (uzależnienie przyp.red.)  jest złe. Chcemy pokazać, że to istnieje na świecie, a ty masz wybór w którą stronę iść. Zawsze są 2 drogi" - powiedział Tomasz Balcerzak reżyser.

W organizację wydarzenia zaangażowanych jest ponad 80 osób: reżyser Tomasz Balcerzak, Giovanny Castellano z Teatru Narodowego, Joanna Teśla choreograf, Piotr Wiśniewski odpowiedzialny za oświetlenie, blisko 30 młodych aktorów.
Ogromne słowa uznania oraz podziękowania organizatorzy kierują do rodziców dzieci występujących w spektaklu, którzy pomagali w przygotowaniu scenografii, strojów oraz w dużej części sponsorowali przedsięwzięcie.

Nowością w porównaniu do 2 poprzednich spektakli AIM wartą podkreślenia jest udział muzyków odgrywających autorską muzykę przygotowaną specjalnie do "Drugs Files" (Maciej Milczarek - dyrektor muzyczny spektaklu, Marcin Osmolak - perkusja oraz Waldemar Pilichowicz - gitara).

Premiera spektaklu odbędzie się jutro (26 listopada br.) o godzinie 12.00 w Miejskim Centrum Kultury. W kasie MCK dostępne są jeszcze ostatnie bilety.

 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie