700 odsłonInformacje17 września 2017, 13:05,

Porażka Mazura w Mińsku Mazowieckim

W 7 kolejce IV Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej seniorzy Mazura Gostynin przegrali 0:2 w Mińsku Mazowieckim z Mazovią.

Niestety, ostatnie wyniki naszego zespołu nie napawają optymizmem.

W Mińsku o wyniku zdecydowały błędy indywidualne, w 42 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony bramkę z odległości kilkunastu metrów strzelił Marcin Siedlecki, ten sam zawodnik w 55 minucie po niemal identycznej akcji podwyższył wynik meczu na 2:0. Jedyną dogodną sytuacją strzelecką dla Mazura były dwa strzały w drugiej połowie w wykonaniu Jarosława Kułagi, oba tuż obok bramki rywala.

Nasz zespół niestety doznał czwartej porażki z rzędu, nie strzelając gola w trzecim z rzędu meczu. Czas najwyższy przerwać fatalną passę, a kolejna okazja w 8 kolejce, w sobotę, 23 września 2017 r. o g. 16:30 gdy seniorzy Mazura podejmą na własnym boisku Dolcan Ząbki.

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Mazur Gostynin 2:0

Bramki: 42' i 55' Marcin Siedlecki

Mazovia: Mateusz Matracki – Alan Grabek, Karol Nojszewski, Rafał Słowik, Michał Herman, Jarosław Krajewski, Yegen Romanov, Łukasz Puciłowski (71' Marcin Janusiewicz), Dawid Matak (79' Marcin Kasprowicz), Marcin Siedlecki, Daniel Żurawski (66' Marcin Kowalczyk); trener: Andrzej Sieradzki

Mazur: Adrian Rak – Arkadiusz Wróblewski (51' Bartosz Komorowski), Piotr Dutkiewicz, Patryk Matusiak (66' Michał Matecki), Konrad Popławski, Gracjan Sobczak (76' Eryk Przybylski), Bartłomiej Dębicki, Mateusz Ostrowski (76' Damian Konwerski), Jarosław Kułaga, Rafał Wilamowski, Damian Surmak; trener: Waldemar Figurski

Żółte kartki: Nojszewski, Puciłowski - Popławski