Popularny: 800 odsłonInformacje2 września, 07:23,

Po zwycięstwie na inaugurację dwie porażki na wyjazdach

Po zwycięstwie na inaugurację dwie porażki na wyjazdach

Trampkarze Mazura Gostynin z rocznika 2005 i młodsi mają już za sobą trzy rozegrane mecze w 1 Lidze Wojewódzkiej U-15. Niestety, rywale tym razem nie dali szans Mazurowi na zdobycie punktów.


Udostępnij 4
Trampkarze Mazura Gostynin z rocznika 2005 i młodsi mają już za sobą trzy rozegrane mecze


Po pewnym zwycięstwie w 1 kolejce ze Żbikiem Nasielsk, Mazur U-15 przegrał we wtorek, 27 sierpnia w Mławie z Mławianką a w sobotę, 31 sierpnia wysoko 2:14 w Warszawie z Akademią Piłkarską AGAPE Białołęka. Była to solidna lekcja futbolu dla podopiecznych trenera Mariana Golatowskiego.

Za tydzień, w niedzielę, 8 września o g. 11:00 Mazur U-15 zagra kolejne spotkanie, na własnym boisk, a rywalem będzie MOSiR II Mińsk Mazowiecki.

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 - 3 kolejka:

Mławianka Mława - Mazur Gostynin 3:0

bramki: 58' Maciej Zaraziński, 66' Bartłomiej Chmielewski, 80' Sebastian Kurowski

Mazur: Jakub Korpowski - Oskar Wiliński, Oliwier Olszanowski, Jakub Rutowski, Jakub Bugdał, Jakub Wysocki, Albert Smyczyński, Krystian Różycki, Konrad Milczarek, Maciej Gajewski, Igor Solarski; trener: Marian Golatowski

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 - 4 kolejka:

AP AGAPE Białołęka - Mazur 14:2

bramki dla Mazura: bramki dla Mazura: Igor Solarski, Jakub Bugdał

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz

Popularny: 3800 odsłonInformacje1 września, 12:32,

Gostynińskie obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej

1 września 1939 r. Niemcy zaatakowały Polskę – tym samym zaczęła się największa i najtragiczniejsza wojna światowa w historii. W 80. rocznicę jej wybuchu w Gostyninie odbędy się uroczystości, upamiętniające te wydarzenia.


Udostępnij 18
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości

Gostynińskie obchody rozpoczęły się o godzinie 9.30 przy pomniku Nieznanego Żołnierza na terenie cmentarza parafialnego od złożenia kwiatów i zapalenia zniczy. Następnie Kościele NMP Matki Kościoła odprawiona została msza św. w intencji Ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych i delegacji.

Po nabożeństwie, kombatanci, przedstawiciel władz, poczty sztandarowe oraz mieszkańcy  wspólnie przemaszerowali pod pomnik Jana Pawła II oraz pod tablice pamiątkową na ul. Floriańską, gdzie delegacje uroczyście oddały hołd straconym przez hitlerowców mieszkańcom Gostynina.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Beata, 5 września
Zgadzam się z komentarzem p. J.G . Na naszym cmentarzu pochowany jest również ppk. Stefan Fabiszewski , komendant i budowniczy Westerplatte i też już nikt z włodarzy miasta o nim nie pamięta .
Joanna Głąbińska, 2 września
Chciała bym zwrócić uwagę włodarzą naszego miasta na pewną sprawę która mnie zdziwiła ,może nie tylko mnie .Byłam wczoraj na cmentarzu ,minęłam w bramie pana burmistrza i pozostałą delegację ,która złożyła kwiaty i wiązanki pod pomnikiem żołnierzy ,okazja wiadoma jaka 80 rocznica wybuchu wojny .Od wielu lat bardzo często odwiedzam kwaterę w której znajdują się groby żołnierzy ,jako mała dziewczynka sadziłam tam kwiatki i przyznam się że chociaż tak często tam jestem to nie pamiętam żadnego nazwiska żołnierza który tam spoczywa . Kilka metrów od grobów żołnierzy spoczywa mój bohater żołnierz ,który walczył jako jeden z pierwszych polaków na Westerplatte kapral Stanisław Trela ,zapomniany ,omijany przez włodarzy miasta ,tam nie złożono kwiatów tam nie zapalono znicz tam nie oddano hołdu żołnierzowi .Proszę spytać się na ulicy naszego miasta czy wiedzą kim był Pan Stanisław Trela ? Wstyd ,wielki wstyd że zabrakło funduszy na wiązankę dla żołnierza z Westerplatte

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie