1900 odsłonInformacje12 maja, 19:15,

Piotr Kreft z Płocka wygrywa IV edycję Gostynińskiej Piątki



Blisko 80 uczestników już po raz czwarty wystartowało w Ogólnopolskim biegu "Gostynińska Piątka". Trasę 5400 metrów najszybciej pokonał Piotr Kreft z Płocka (18:02), Wśród pań najszybsza była Patrycja Jasińska ze Skrwilna (20:48). Nagrody zwycięzcom wręczali Burmistrz Gostynina Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Dyrektor MOSiR Gostynin Daniel PRzybylski, Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Klejna, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Artur Szulwach oraz Przewodniczący Komisji Kultury i Sportu Łukasz Flejszer.



Puchary dla najlepszych uczestników Gminy Miasta Gostynina otrzymali Przemysław Dobrzyński (19:43) oraz Dominika Jankiewicz (32:32). Rozgrzewkę przed biegiem poprowadziła Iwona Markus.

Pełna lista wyników IV Ogólnopolskiego Biegu "Gostynińska Piątka".

Przed startem biegu głównego w biegach o Tarczę Siemowita rywalizowały dzieci oraz młodzież.

Wyniki:

800 metrów - rocznik 2008

dziewczęta
1. Natalia Sarzała
chłopcy
1. Piotr Milczarek

600 metrów - rocznik 2009-2010

dziewczęta
1. Zuzanna Rekus
chłopcy
1. Michał Lewandowski

400 metrów - rocznik 2011-2012

dziewczęta
1. Zuzanna Rudzińska
2. Blanka Szewczyk
3. Zuzanna Kaczor
chłopcy
1. Szymon Lewandowski

200 metrów - rocznik 2013-2014

dziewczęta
1. Natalia Kieszkowska
2. Anna Milczarek
3. Lena Bednarek
4. Julia Wichrowska
5. Amelia Głowacka
6. Maja Rosiak
7. Oliwia Justyńska
8. Lena Pasikowska
chłopcy
1.Mikołaj Leandowski
2. Adam Papiernik
3. Wojciech Szczepański
4. Oliwier Żurowski
5. Marcin Błaszkowski
6. Antoni Kaczor

150 metrów - rocznik 2015-2016

dziewczęta
1. Maria Lenarczyk
2. Paula Bednarek
chłopcy
1. Kacper Małecki
2. Robert Leśniewski
3. Oliwier Czech
4. Tymon Florczak
5. Tomasz Lewiński
6. Maksym-Woźniak-Jezierski
7. Filip Surynowicz
8. Franciszek Wójcik

100 metrów - rocznik 2017-2018

dziewczęta
1. Natalia Błaszkowska
2. Maria Gozdowska
3. Izabela Wichrowska
4. Alicja Misiak
5. Amelia Jaworska
6. Wiktoria  Dymkiewicz
chłopcy
1. Zachary Michałkiewicz
2. Marcel Żurowski
3. Maciej Rosiak
4. Adam Rembowski
5. Oliwier Waszak
6. Wojciech Kurkowski

60 metrów - rocznik 2019 i młodsi

dziewczęta
1. Alicja Matusiak
2. Michalina Bugdał
3. Amelia Bugdał
4. Hanna Zielińska
5. Maja Walczak
6. Zofia Wojtczak
7. Tola Surynowicz
8. Maria Wójcik
9. Michalina Misiak
10. Laura Wichrowska
chłopcy
1. Kamil Florczak
2. Jan Szulczewski
3. Aleksander Jaśkiewicz
4. Marcel Jaśkiewicz
5. Wiktor Kurkowski

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie