Informacje19 października, 08:23,

Piłkarska A-Klasa: porażki wszystkich drużyn z naszego powiatu


Dotkliwa porażka Błyskawicy Lucień

W 9 kolejce piłkarskiej Płockiej A-Klasy w Lucieniu doszło do pojedynku Błyskawicy z liderem – Spartą Mochowo.Sobotni mecz, rozgrywany bez udziału publiczności od początku przebiegał z przewagą w grze lidera tabeli – Sparty Mochowo. Goście prowadzili 2:0, gdy w drugiej połowie kontaktową bramkę zdobył Przemysław Warsicki. Podopieczni trenera Artura Szulwacha rzucili się do ataków, licząc na wyrównanie, jednak zamiast tego tracili kolejne bramki.

Bez punktów także Zorza Szczawin, która niespodziewanie uległa na własnym boisku Polonii Radzanowo 3:4. Bramki zdobyli Paweł Machała po przepięknym uderzeniu z 30 metrów prosto w okienko bramki, Mateusz Matusiak po dobitce w polu karnym oraz Adrian Stępień z rzutu karnego. Mimo porażki, Zorza utrzymała pozycję wicelidera tabeli (20 punktów), Błyskawica z 13 punktami pozostała na 5 miejscu w tabeli.

Porażkę na własnym boisku 0:3 ze Startem Proboszczewice odniosła tez trzecia drużyna z naszego powiatu – Szopen Sanniki.

Za tydzień w niedzielę, 25 października derby powiatu – Szopen zagra na własnym boisku z Błyskawicą.

9.kolejka kl. A

Błyskawica Lucień - Sparta Mochowo 1 : 5 (0 : 1)

Bramki: Przemysław Warsicki

Widzów: bez udziału publiczności

Skład: Adrian Śmiałkowski - Sebastian Zieliński, Mariusz Janiszewski, Bartosz Antczak, Sebastian Surmak, Adam Kaczmarek(Jakub Tomczak), Dominik Rydzewski, Mariusz Surmak(Krystian Wieczorek), Mateusz Marciniak(Przemysław Warsicki), Kacper Zieliński, Piotr Krysztofiak

Trener: Artur Szulwach

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Piotr Mrówka

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie