Popularny: 3800 odsłonInformacje12 sierpnia, 07:38,

Piknik rodzinny w Baruchowie. Gwiazdą wieczoru była Cleo

Kilka tysięcy osób bawiło się na niedzielnym (11 sierpnia br.) Pikniku Rodzinnym w pobliskim Baruchowie. Gwiazdą wieczoru była Cleo. Przy jej przebojach bawiła się również duża liczba przyjezdnych mieszkańców Gostynina.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 58
Przy hitach Cleo bawiła się duża liczba mieszkańców Gostynina


Piknik rozpoczął się o godzinie 15.00. Ne scenie wystąpiły zespóły: Silvers, Jubilatki, Pit Swojacy, Baby Full oraz Fajters. W przerwach między koncertami organizowane były konkursy z nagrodami dla wszystkich uczestników imprezy. Ogromną popularnością na pikniku cieszył się park rozrywki, a wśród nich karuzele, gokarty, jazda kucykami, strzelnica, kolejka jak również bogata oferta stoisk handlowo-gastronomicznych.

Kilka minut po godzinie 20.00 na scenie zameldowała sie gwiazda wieczoru Cleo. Wokalistka zaśpiewała swoje największe przeboje, m.in.: "Łowcy gwiazd", "Zabiorę nas", "Mi-sie" oraz "Za krokiem krok".

Imprezę zakończył koncert zespołu Kordian oraz zabawa taneczna z zespołem SILVERS. 

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Długi władzy zalaca obywatele, więc bawmy się, 15 sierpnia
Z łaski swojej zacznijcie się pytać o to czy i kto chce takich imprez, bo niektórzy obywatele myją się w metalowych miednicach w tym cywilizowanym 21 wieku , chyba zdrowie i życie jest ważniejsze od imprez.????
U3W wyborca, 14 sierpnia
wyborca piszesz o zadłużeniu miasta na remont oczyszczalni, są jeszcze inne pożyczki /monitoring, oświetlenie/ jest szansa, że ta ekipa zostawi miasto w długach. Co do rozrywki, po co wysilać się i coś organizować. Trzeba mieć pomysł i chęć pracy. Wystarczy grzać stołek - pensja i tak się należy.
Julka, 14 sierpnia
U nas miasto jakby wymarłe, nic się nie dzieje, marazm jaki włodarz takie miasto, chcieliście pis to macie, miasto starców
Popularny: 700 odsłonInformacje12 sierpnia, 07:33,

Zorza Szczawin i Mazur zagrają dalej w Pucharze Polski

Zorza Szczawin i Mazur zagrają dalej w Pucharze Polski

W sobotę, 10 sierpnia 2019 r. na boiskach drużyn piłkarskich okręgu płockiego rozgrywano rundę wstępną Pucharu Polski na szczeblu Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 7
Już po pierwszym meczu z rozgrywkami pożegnała się Błyskawica Lucień (A-Klasa)

Już po pierwszym meczu z rozgrywkami pożegnała się Błyskawica Lucień (A-Klasa). Podopieczni trenera Artura Szulwacha przegrali na wyjeździe z niżej notowaną Wisłą Nowy Duninów (B-Klasa) w rzutach karnych 2:4. W regulaminowym czasie gry był remis 2:2. Wygrała natomiast Zorza Szczawin (A-Klasa), 1:0 na wyjeździe w Sobowie z tamtejszą Wisłą.

Rywala w II rundzie, czyli 1/8 finału poznał natomiast rozstawiony Mazur Gostynin. Podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego zagrają 21 sierpnia o g. 17:30 w Łukomiu koło Sierpca ze Skrwą, czyli rywalem z tej samej klasy – Ligi Okręgowej. Rywal Skrwy w I rundzie – Huragan Bodzanów – oddał mecz walkowerem.

Druga drużyna z naszego powiatu - Zorza Szczawin -  również 21 sierpnia zmierzy się z inną drużyną z Ligi Okręgowej – Deltą Słupno.

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie