Popularny: 1300 odsłonInformacje6 lipca 2020, 16:14,

Pijany uszkodził policyjny radiowóz

Pijany uszkodził policyjny radiowóz

Policyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą

Ucieczka przed policją, uszkodzenie radiowozu i jazda na podwójnym „gazie” - za to wszystko odpowie 32-letni mieszkaniec powiatu płockiego.W sobotni wieczór dyżurny gostynińskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w Budach Lucieńskich po drodze poruszać ma się pijany kierujący. Według zgłoszenia mężczyzna miał jeździć seatem. Na miejsce szybko pojechali policjanci. W trakcie dojazdu funkcjonariusze zauważyli wskazany pojazd. Na widok radiowozu kierujący seatem zaczął przyspieszać. Mundurowi podjęli pościg za kierującym. Mężczyzna został zatrzymany w Lipiankach.

Policjanci po zatrzymaniu mężczyzny nie mieli wątpliwości że 32-latek znajduje się pod działaniem alkoholu. Mężczyzna odmówił badania alkomatem. Od 32-letniego kierującego została pobrana krew do badań.

W trakcie wykonywania czynności z 32-latkiem, mężczyzna uszkodził radiowóz. 32-latek został osadzony w policyjnym areszcie.  Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie. Mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.

autor/źródło: KPP Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie