1100 odsłon Informacje 11 czerwca 2015, 18:15,

Pierwsze posiedzenie Zespołu ds. Budżet Obywatelskiego


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


Dziś odbyło się posiedzenie Zespołu ds. Budżet Obywatelskiego. W spotkaniu udział wzięli m.in. Paweł Pachniewski (z-ca burmistrza), Hanna Adamska, Halina Fijałkowska, radne Magda Augustyniak, Małgorzata Rędzikowska-Mystkowska, Urszula Pieniążek, a także Agnieszka Korajczyk-Szyperska.



Skład zespołu ustalony został na majowej sesji Rady Miejskiej. Dzisiejsze spotkanie poprowadził Tomasz Stefaniak.
W czasie posiedzenia zespołu omówione zostały projekty uchwał przygotowanych przez Urząd Miasta i przez radnych Inicjatywy dla Gostynina. Został ustalony jeden wspólny projekt uchwały, który dopracowany ma zostać na kolejnym spotkaniu 23 czerwca, a następnie poddany pod głosowanie na czerwcowej sesji Rady Miejskiej.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina, foto: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie