Popularny: 1800 odsłonInformacje6 lipca 2015, 12:18,

Piaskownica przy ulicy TargowejCzłonkowie Stowarzyszenia Abstynenckich Rodzin "Przystań Życia" wspólnie z rodzicami z ulicy Targowej, zrobili piaskownicę dla dzieci. Według opinii rodziców piaskownica powstała dzięki zaangażowaniu pana Jacka Tomczaka.Po zakończeniu prac, pojawiły się pierwsze ucieszone i chętne do zabawy maluchy.

Członkowie Stowarzyszenia i rodzice dziękują Dariuszowi Szymańskiemu właścicielowi firmy "ULTRA" Gostynin za nieodpłatne przekazanie obrzeży do zabezpieczenia terenu oraz Urszuli Pieniążek - radnej Rady Miejskiej za nieodpłatne przekazanie piasku do piaskownicy.

Jest to kolejne przedsięwzięcie, które zrealizowali członkowie "Przystani Życia" wraz z mieszkańcami naszego miasta, po placu do gry w piłkę nożną.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: UM Gostynin
Tematy:

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

sąsiad, 6 lipca 2015
To się nazywa piaskownica? Zwalona kupa piachu. Lepiej było nie robić jej wcale. Poza tym siedzą tam teraz całe dnie maluszki bez opieki, z daleka od oczu dorosłych, bo usytuowano ją ze szczytu bloku. Przenoszą się też teraz często na krawężnik ulicy, co stwarza niebezpieczeństwo.
Dodaj ogłoszenie