Popularny: 1500 odsłonInformacje25 października 2018, 10:47,

Pasowanie na przedszkolaka w "Akademii Przedszkolaka"


Wielki dzień dla maluszków

Dzień 24 października pozostanie na długo w pamięci dzieci, które rozpoczęły uczęszczanie do Akademii Przedszkolaka od września tego roku. W tym dniu odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brali udział rodzice, nauczyciele z grupy Kubusia Puchatka oraz dyrekcja.Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.Po części artystycznej, dzieci złożyły przysięgę: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać nauczycieli i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.

Następnie pani dyrektor Małgorzata Malcan-Kołaczkowska dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz przypinkę symbolizującą przynależność do grupy przedszkolnej. Po części oficjalnej wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Uroczystość  pozwoliła rodzicom, nauczycielkom i dzieciom zintegrować się. Była również świetną okazją do poznania nabytych już przez dzieci umiejętności oraz współdziałania w grupie rówieśniczej.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Akademia Przedszkolaka

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie