Informacje25 września 2022, 10:28,

Otwarte Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych we wrotkarstwie szybkim w Suchowoli24 września 2022 r. w Suchowoli odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych we wrotkarstwie szybkim. W szranki stanęły zarówno dzieci, jak i dorośli.Zawodnicy mogli wziąć udział w wyścigu głównym, fitness, na 400 metrów, 1,18 km i 2,36 km. Każdy otrzymał numer startowy, napoje, medal oraz posiłek regeneracyjny. Wrotkarze przejechali m.in. ulicami: Plac Kościuszki, 3 Maja, Kupiecką aż do Okopów, Laudańszczyzny i z powrotem do Suchowoli. 

Do Suchowoli przyjechali m.in. zawodnicy z Ożarowa, Warszawy i Giżycka. W zawodach wziął udział także reprezentant UKS Zwoleń-Team Mariusz Michalski, który w wyścigu na 42km zajął 6 miejsce w open (2 miejsce w kategorii wiekowej M30-39).

Ponadto  w biegach dziecięcych UKS Z-T reprezentowali Michalska Maria i Michalski Jakub (400 metrów – dzieci do lat 6) oraz Michalski Mateusz (400 metrów – dzieci 7-9 lat).

Organizatorami imprezy byli: Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, burmistrz Suchowoli, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Suchowoli i Polski Związek Sportów Wrotkarskich.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: UKS Zwoleń Team

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie