Popularny: 2700 odsłonInformacje25 sierpnia, 11:47,

Otwarcie przychodni lekarskich w Starej Betoniarni coraz bliżej. ARION Med podał datę


W Centrum Medycznym w Starej Betoniarni będą funkcjonować lekarze rodzinni, poradnia dzieci zdrowych oraz gabinet pielęgniarki środowiskowej i położnej

O utworzeniu przychodni lekarskiej w galerii Miejskiego Centrum Handlowego "Stara Betoniarnia" mówił na kwietniowej sesji Rady Miejskiej prezes spółki Rafał Różański.Po kilku miesiącach związanych z adaptacją lokali do potrzeb medycznych ARION Med przedstawił datę otwarcia Centrum Medycznego.

"To już 06.09.2021r.‼️Otwieramy CENTRUM MEDYCZNE ARION Med sp. z o.o. w Gostyninie, Stara Betoniarnia Sp. z o.o., Bierzewicka 32, 09-500 Gostynin ‼" - czytamy w opublikowanym na facebooku ARION Med poście.

Od poniedziałku 6 września br. w Centrum Medycznym w Starej Betoniarni będą funkcjonować lekarze rodzinni, poradnia dzieci zdrowych oraz gabinet pielęgniarki środowiskowej i położnej.

 

To już 06.09.2021r. ???????????? ‼️ Otwieramy CENTRUM MEDYCZNE ARION Med sp. z o.o. w Gostyninie, Stara Betoniarnia Sp. z o.o.,...

Opublikowany przez ARION Med Środa, 25 sierpnia 2021

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

MilSab, 10 września
Kto tam przyjmuję???
201604, 26 sierpnia
Żadna konkurencja , tu jak na razie będzie lekarz rodzinny i lekarz dziecięcy. Jeśli tu będzie ginekolog, laryngolog ,chirurg ,ortopeda ,okulista ,dermatolog . To będzie dobrze ,bo kolejki się skrócą. Na Kruk trudno dojechać komunikacją miejską. Nawet nie ma rozkładu jazdy na przystanku.
obatel, 26 sierpnia
nareszcie !!!!!!!!!!!! BĘDZIE KONKURENCJA DLA MEDIKUSA . MOŻE BĘDZIE PRZYJEMNIEJ.
Dodaj ogłoszenie