Popularny: 2900 odsłonInformacje30 sierpnia 2022, 12:45,

Ostatni spacer „Szlakiem gostynińskich zabytków” zakończony


W okresie wakacyjnym odbyły się już trzy spacery po Gostyninie, prowadzone przez panią dr Elżbietę Szubską-Bieroń, które cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta

W okresie wakacyjnym odbyły się już trzy spacery po Gostyninie, prowadzone przez panią dr Elżbietę Szubską-Bieroń, które cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta.Przypomnijmy, że pierwszy spacer "Szlakiem gostynińskich zabytków" odbył się 18 lipca. Spacerowicze ruszyli spod Ratusza, wędrując po mieście, a zakończyli przemarsz na Zamku gostynińskim, gdzie po drodze poznawali bogatą historię miasta, interesująco przekazywaną przez panią przewodnik. Uwieńczeniem spaceru była kulinarna niespodzianka.

Kolejny spacer odbył się 29.07.2022 r., a trzeci miał miejsce wczoraj - 29 sierpnia, również z panią dr Elżbietą Szubską-Bieroń.

Trasa przebiegała podobnie, jak podczas poprzednich spacerów, gdyż wędrówka przeznaczona była dla tych, którzy nie zdążyli skorzystać wcześniej z tej wyjątkowej oferty.

Przed nami, 4 września ostatni w tym sezonie spacer „Szlakiem wielokulturowego Gostynina”, który poprowadzi pan Piotra Syska.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: UM Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie