Popularny: 1900 odsłonInformacje10 sierpnia, 21:08,

"Niestety miasto Gostynin znów jest ponure i smutne". Namalowane przez dzieci w Rynku napisy Konstytucja zostały usunięte


Zagadkowe zniknięcie radosnych napisów Konstytucja

Nie wiadomo, co stało się z kolorowymi, radosnymi, ozdobionymi serduszkami napisami Konstytucja, które wczoraj podczas Tour de Konstytucja namalowały kredą dzieci i dorośli.W trakcie spotkania plac przed Ratuszem zapełniły rysunki flag Unii Eropejskiej, Polski oraz napisów "Konstytucja". Nie utrzymały się jednak zbyt długo. Jak informuje Jarosław Fischbach lokalny organizator Tour de Konstytucja - wszystkie rysunki oraz napisy zostały w dniu dzisiejszym usunięte.

"Niestety miasto Gostynin jest znów ponure i smutne. Konstytucja tu komuś bardzo przeszkadza. Wszystkie kolorowe napisy Konstytucja zmyto" - pisze Jarosław Fischbach.

Napisy, które miały przez chwilę wnieść trochę kolorytu i pozytywnej energii w to miejsce, zniknęły. W nocy nie padało, więc deszcz ich nie zmył. Mieszkańcy naszego miasta, dumni z Konstytucji są zdegustowani i żądają upublicznienia zapisu monitoringu miejskiego. Może wtedy zagadka zostałaby wyjaśniona.

 

 

Pamiętacie wczorajszy radosny , kolorowy Rynek w Gostyninie. Tu konstytucja komuś bardzo przeszkadzała, zmyto wszystkie napisy i rysunki. Co o tym sądzicie?

Opublikowany przez Jarosława Fischbacha Środa, 10 sierpnia 2022

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

obatel, 11 sierpnia
NIC NOWEGO !!!!!!!!!!! ŚREDNIOWIECZE .
Lisek, 10 sierpnia
Pisowskie władze miasta po prostu nie lubią słowa ,,Konstytucja". Gdyby pojawiły się napisy wielbiące Prezesa na pewno by nie zniknęły, a redaktor portalu Gostynin 24 piałby z zachwytu, jak mieszkańcy miłują ,,wielkiego,, mieszkańca Żoliborza.
Dodaj ogłoszenie