Popularny: 800 odsłonInformacje7 października, 13:49,

Muszalik i Pośpieszyński zwycięzcami halowego turnieju tenisowego

Muszalik i Pośpieszyński zwycięzcami halowego turnieju tenisowego

W miniony weekend (5-6 października br.)w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie został rozegrany deblowy turniej tenisa mężczyzn.


Udostępnij 134
Duet jak burza przeszedł przez cały turniej wygrywając wszystkie spotkania


W zawodach wzięło udział 6 par podzielonych na 2 grupy, w których rywalizacja przebiegała systemem każdy z każdym do 9 wygranych gemów. Drugiego dnia Turnieju rozegrano mecze finałowe według klucza: zwycięzcy grup spotkali się w Finale, a pary które zajęły 2 miejsca w grupach rozegrały mecz o III miejsce w turnieju.

Po dwóch dniach zmagań bezkonkurencyjną parą okazał się duet Tomasz Muszalik - Piotr Pośpieszyński. Pierwszy jest czołowym deblistą w naszym mieście, natomiast drugi jest czołowym... singlistą. Jak widać, takie zestawienia i dobór partnerów okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ panowie wygrali wszystkie mecze turniejowe i zasłużenie triumfowali w całych zawodach. W wielkim finale pokonali bardzo bardzo doświadczonych zawodników Bogdana Jedrzejewskiego i Witolda Szlezingiera.

Wyniki wszystkich spotkań:
Eliminacje 
Grupa A 
Szlezingier/Jędrzejewski - Olejniczak/Robak - 9:2
Szlezingier/Jędrzejewski - Kowalów/Szczepański - 9:0
Olejniczak/Robak - Kowalów/Szczepański - 9:5
Grupa B
Muszalik/Pośpieszyński - Sztylko/Warwocki - 9:4
Muszalik/Pośpieszyński - Ciesielski/Mroczkowski - 9:4
Ciesielski/Mroczkowski - Sztylko/Warwocki - 9:1
Finał 
Muszalik/Pośpieszyński - Szlezingier/Jędrzejewski - 9:5
Mecz o III miejsce 
Ciesielski/Mroczkowski - Olejniczak/Robak - 9:4
Klasyfikacja końcowa:
1. Muszalik/ Pośpieszyński 
2. Szlezingier/Jędrzejewski 
3. Ciesielski/Mroczkowski 
4. Olejniczak/Robak 
5-6
Warwocki/Sztylko 
Kowalów/Szczepański

Przeczytaj też: Nauczyciele zapowiadają kolejny strajk. Prezes ZNP podał termin planowanego rozpoczęcia protestu

autor/źródło: ralf / foto: Tomasz Muszalik

Napisz komentarz

Popularny: 700 odsłonInformacje7 października, 12:31,

Zła praca tarczycy i czynniki które na to wpływają - bezpłatne warsztaty

Zła praca tarczycy i czynniki które na to wpływają - bezpłatne warsztaty

Gabinet Medycyny Kwantowej MED-KWANT, Gostynin ul.Parkowa 12 zaprasza na bezpłatne warsztaty-z tematu: Zła praca tarczycy i czynniki które na to wpływają.Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod nr 793 856 919. Warsztaty będą odbywały się raz w tygodniu po 1 godzinie.


Udostępnij 11
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny

W związku z tym, iż rozpoczęła się pora roku w której synteza przezskórna słonecznej witaminy życia D3 jest już niemożliwa, zapraszam także do gabinetu na ANALIZĘ KWANTOWĄ BIOREZONANSU MAGNETYCZNEGO, gdzie w sposób bezinwazyjny można pozyskać wiedzę o kondycji organizmu, poziomie witamin i minerałów, aminokwasów, koenzymów, hormonów oraz cukru lipidów i kolagenu.

Kwantowy Rezonans Magnetyczny działa w oparciu o przepływ energii w organizmie tzw. bioimpendancji. Zebrane przez urządzenie informacje obejmują: układ krążenia i naczyń mózgowych, funkcje przewodu pokarmowego, jelit, wątroby i pęcherzyka żółciowego, stan flory bakteryjnej, trzustki, nerek, płuc.Podaje też informacje o stanie mózgu, tarczycy, skóry, układu kostnego, hormonalnego, rozrodczego i odpornościowego.

Ponadto z raportów dowiesz się jaka jest gęstość mineralna kości. Analiza kwantowa odpowie również na pytanie ile jest toksyn i metali ciężkich w organizmie.Ta wiedza pozwoli na dobranie indywidualnej suplementacji, czyli organizm dostanie te składniki których mu brakuje i które w następstwie przewlekłych i nie wykrytych niedoborów mogą powodować poważne schorzenia.

Są to przyczyny chorób których się nie sprawdza,ponieważ pojedyncze analizy z krwi są bardzo kosztowne a potrzeba ich bardzo dużo żeby określić stan organizmu.

certyfikowany analityk
Anna Roszak

autor/źródło: Anna Roszak

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie