Informacje28 lipca 2022, 10:01,

Musicalowe "Smaki muzyki"


Niedzielny koncert z cyklu „Smaki muzyki” cieszył się powodzeniem wśród melomanów. Zaspokoił gusta zarówno tych, którzy gustują w muzyce klasycznej, jak i tych, którzy lubią repertuar filmowy i musicalowy.

W pierwszej części wystąpili laureaci XVIIMiędzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic”. Jest to jeden z największych projektów edukacyjno-społecznych w Euroregionie Karpat podczas, którego każdorazowo gości do 500 uczestników z kilkunastu krajów Europy.Nagrodę w postaci recitalu w Zespole Pałacowo-Parkowym otrzymali Kacper Żaromski oraz Yehor Bakhmut. Młodzi artyści przed szerokim gronem odbiorców zaprezentowali swoje umiejętności.

Zwieńczeniem niedzielnego koncertowego popołudnia był występ zatytułowany „Sokolniccy w plenerze, filmowo i operowo”. Na scenie gościliśmy tę "Agnieszkę i Wojciecha Sokolnickich.

Artyści nie tylko talentem wokalnym, ale i urokiem osobistym urzekli publiczność. A wszystko to za sprawą trafnie dobranego repertuaru od operowego, filmowego i ludowego, wykonywanych w duecie i solo, przy akompaniamencie fortepianowym Michała Baranowskiego

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ECA Sanniki

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie