Popularny: 1000 odsłonInformacje4 marca, 12:02,

MOPS będzie wydawał darmową żywność. Zapoznaj się z terminami

MOPS będzie wydawał darmową żywność. Zapoznaj się z terminami
darmowa żywność

Udostępnij 12
Komunikat Kierownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gostyninie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie informuje, iż wydawanie produktów żywnościowych, w ramach realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, Podprogram 2019, odbędzie się w magazynie Przedsiębiorstwa „ Caro” przy ulicy Płockiej 38 w Gostyninie w dniach: 10 i 12 marca 2020 roku w godzinach 10.00 – 13.00.Podstawą do wydania żywności jest skierowanie uprawniające do odbioru artykułów żywnościowych.

Jednocześnie informujemy, że osoby, które nie posiadają skierowania i  chcą korzystać z w/w Programu, a ich dochód nie przekracza:
-  1402 zł dla osób prowadzących samodzielne gospodarstwo domowe,
- 1056 zł  na osobę  w rodzinie
mogą zgłaszać się do pracowników socjalnych MOPS w Gostyninie ulica Parkowa 22  celem rozeznania ich sytuacji  i wydania stosownego skierowania.

Kontakt telefoniczny 24 2361360

 Korzystając z okazji Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej   w Gostyninie oraz pracownicy socjalni pragną podziękować Panu    Krzysztofowi Osmolakowi właścicielowi Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego „Caro” w Gostyninie ul. Płocka 38 za bezpłatne użyczenie magazynu celem przechowywania i wydawania produktów żywnościowych oraz bezinteresowną pomoc w ich rozładunku.

UWAGA
Zakaz wjazdu i parkowania samochodów na całej długości ulicy dojazdowej do magazynu.

 

autor/źródło: UM Gostynin

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie