2000 odsłonInformacje3 czerwca 2020, 11:17,

Monitoring w Gostyninie przydatny dla policji

Monitoring w Gostyninie przydatny dla policji

Czy w Gostyninie jest teraz bezpieczniej?

Podczas zeszłotygodniowej XXII sesji Rady Miejskiej radni wysłuchali informacji o realizacji programu „Bezpieczne Miasto” w roku 2019. Część informacji była poświęcona działającemu od października ubiegłego roku monitoringowi miejskiemu.System miejskiego monitoringu złożony jest łącznie z 10 kamer zlokalizowanych w centrum miasta oraz na drogach wylotowych działających w cyklu całodobowym, 7 dni w tygodniu.

W 2019 roku, przez pierwsze trzy miesiące funkcjonowania monitoringu wizyjnego, na potrzeby prowadzonych przez policję postępowań wydano 5 nagrań archiwalnych. W tym roku do gostynińskiej komendy trafiło już 37 nagrań.

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Psychoza instytucji panstwowych, 5 czerwca 2020
Ludzie dają się zniewolić władzy i być popychany przez instytucje państwowe na podstawie grubości portfela.prawo tworzą chorzy psychicznie ludzie którym zależy na zniewoleniu i ograniczeniu wolności oraz segregacji przynależności społecznej na podstawie dochodow i posiadanych dóbr materialnych.
Przebudzenie narodowe, 5 czerwca 2020
Według psychicznie chorej władzy i policji od życia ci się należy tyle nie więcej. Pokaż sobie o lepszym życiu czy obiedzie w restauracji albo pracy bez ukladzikow w stolicy Europy jaką jest Gostynin.
Dodaj ogłoszenie