600 odsłon Informacje 14 listopada 2017, 16:42,

Mistrzostwa Gostynina w siatkówce mężczyzn - zaproszenie

W najbliższą sobotę (18 listopada br.) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie zostaną rozegrane Mistrzostwa Gostynina w siatkówce mężczyzn.

Do turnieju zgłosiło się 9 drużyn,które został podzielone na 3 grupy. Początek turnieju: godzina 9.00.

autor/źródło: ralf

Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie