Popularny: 2500 odsłonInformacje11 sierpnia, 11:44,

Mieszkańcy Gostynina: w Rynku ciemno, trawa rośnie na ratuszu i odpada farba z tablic


Oświetlenia w parku w Rynku w Gostyninie nie ma, z tabliczek informacyjnych odpada farba a trawa w rynnach na dachu ratusza jak rosła, tak rośnie – informują mieszkańcy Gostynina i czytelnicy naszego portalu.

W trakcie spotkania plac przed ratuszem zapełniły rysunki flag Unii Europejskiej, Polski i Ukrainy oraz napisów "Konstytucja". Nie utrzymały się jednak zbyt długo. Jak informuje Jarosław Fischbach lokalny organizator Tour de Konstytucja - wszystkie rysunki oraz napisy zostały usunięte, o czym informowaliśmy wczoraj:https://gostynin.info/informacje/niestety-miasto-gostynin-znow-jest-ponure-i-smutne-namalowane-przez-dzieci-w-rynku-napisy-konstytucja-zostaly-usuniete/

Podczas spotkania Tour de Konstytucja na gostynińskim Rynku, mieszkańcy naszego miasta i czytelnicy naszego portalu informowali o kolejnych wstydliwych problemach w wizerunku miasta z prośbą o interwencję i opisanie: z rynien ratusza widać wyrastające chwasty, z tablic informacyjnych odpada farba a od kilku dni w Rynku w nocy panują egipskie ciemności.

O wyrastających chwastach w rynnach na dachu ratusza informowaliśmy na naszym portalu dwa lata temu, jak widać sytuacja dalej się nie zmienia.

- Panie Burmistrzu Pawle Kalinowski ! Bądźmy konsekwentni !

Jeśli już od rana z taką pieczołowitością zmywa Pan z chodnika ślady kredy jakby nie patrzył prac ręcznych małych dzieci to... MA PAN ZNOWU ROSNĄCĄ TRAWĘ W RYNNACH, NA SWOIM RATUSZU !

Tego już Pan nie dostrzega ?! A szkoda.

To już kolejny raz...

- pisze jeden z mieszkańców.

- Jak turyści mają być zachęceni do obejrzenia atrakcji naszego miasta, jak widzą tablice informacyjne, z których odpada farba? Jeszcze trochę i będą nieczytelne – pokazał naszej redakcji inny z mieszkańców, wskazując na tablice stojącą na skrzyżowaniu Rynku i ulicy Żabiej, tuż pod budynkiem Urzędu Miasta.

Nieznane są też przyczyny braku oświetlenia w parku w Rynku. Od kilku dni latarnie są wyłączone, a centrum miasta tonie w egipskich ciemnościach. Brak informacji o powodach tego na stronie internetowej miasta.

Pytanie o to kiedy wstydliwe problemy zostaną usunięte, skierujemy oficjalne pismo do Urzędu Miasta.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Piotr Mrówka

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Jac, 15 sierpnia
Jaki burmistrz takie miasteczko . Gostynin popadł w ruinę . Miasto depresji i braku perspektyw
Gostynniak, 15 sierpnia
Gostynin ma potencjał..... i tylko tyle. Wystarczyło by zobaczyć w innych miastach jak należy go wykorzystać. A tak mamy zapyziałe miasteczko z lat 70-tych.
***** ***, 12 sierpnia
Czepiacie się burmistrz idzie z duchem czasu,teraz taka moda na dachu robi się ogrody zielone????
Dodaj ogłoszenie