Mazur U-10 zajął 3. miejsce w halowym turnieju piłki nożnej w Nowych Zdunach
W sobotę, 25 lutego 2017 r. w Nowych Zdunach koło Łowicza odbył się "Halowy Turniej Piłki Nożnej orlików U-10, w którym trzecie miejsce zajął Mazur Gostynin.
Turniej objęty był patronatem Reprezentanta Polski w piłce nożnej Macieja Rybusa. Wraz z drużyną Mazura w turnieju udział brało osiem zespołów. Podopieczni trenera Piotra Dutkiewicza zaprezentowali się z bardzo dobrej postawy co zaowocowało zajęciem trzeciego miejsca. Zawodnicy otrzymali brązowe medale oraz drobne upominki. Drużynę Mazura Gostynin reprezentowali:
Dobiński Mateusz, Fafiński Dawid, Nosalski Mikołaj, Dan Karol, Olszanowski Ksawery, Wieczorek Gracjan, Tarczyński Oskar, Golus Maciej, Smardzewski Jakub, Fafiński Dawid, Nyckowski Witold, Maksymilian Witkowski.
Serdeczne podziękowania dla Rodziców za pomoc w zorganizowaniu transportu dla drużyny oraz za wsparcie podczas całego turnieju dla zawodników składa trener Piotr Dutkiewicz.

Obejrzyj zdjęcia
Podobało Ci się? Udostępnij!