Popularny: 1600 odsłonInformacje8 sierpnia, 11:45,

Łebskie wakacje. Obóz sportowy FEA Gostynin

Za nami czwarta edycja obozu sportowego. Zgrupowanie młodych piłkarzy UKS Football Education Academy odbyło się w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Nowęcin koło Łeby.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 31
Trenowali, zwiedzali, ale znaleźliśmy także czas na rozrywkę


Zajęcia sportowe odbywały się przepięknych okolicznościach. W takiej scenerii nawet krople potu nie były powodem do zaprzestania wysiłku. Spokojnie możemy przyznać, że bryza morska zapewniała odpowiednią termoregulację podczas intensywnych treningów w słoneczne dni. Nic dziwnego, że po skończonym treningu , wszyscy w mgnieniu oka wskakiwali do wody.

Przez cały obóz trenowaliśmy na maksymalnych obrotach. Każda grupa odbyła 12 jednostek treningowych, poza tym wiele godzin spędziliśmy grając w piłkę na boiskach trawiastych, Orlikach i w piłkę plażową. Rozegraliśmy dwa mecze sparingowe z zaprzyjaźnionym klubem Victorią Szadek.

Jednym z najbardziej wyczerpujących treningów był 8 kilometrowy spacer brzegiem morza, zwiedzanie wydm oraz wędrówka w Słowińskim Parku Narodowym. W sumie pokonaliśmy 12 kilometrów! Dostarczyliśmy wiele jodu do organizmu, to dla zdrowia oraz przenieśliśmy się na chwilę w świat pustyni a to uczta dla ducha.

Trenowaliśmy i zwiedzaliśmy, ale także znaleźliśmy czas na rozrywkę.

Niesamowitych atrakcji doświadczyliśmy w Parku Dinozaurów w Nowęcinie. Czekały na nas: wodne zjeżdżalnie (zjazd na pontonie, w ubraniach), zamek strachu, bajlandia (zwiedzanie trójwymiarowego świata bajek). Eurobungee, liczne dmuchawce dla dzieci, Diabelski Młyn (wysoki na 27 metrów), Gabinet Magicznych Luster, minigolf (największe pole w Polsce – 18 dołków, powierzchnia 10 000m2), Mini Zoo dla dzieci, galeria skamielin i minerałów, pojazdy wodne dla dzieci, Pojazdy Flinstonów, Wioska indiańska, strzelanie z wiatrówki i z łuku, małpi gaj, kopalnia złota, przejazd pojazdem Hobbita

Na obozie codziennie działo się coś nowego. Wielką frajdą dla młodych piłkarzy były morskie kąpiele pod okiem ratowników, zabawy i gra w piłkę plażową. Była obozowa dyskoteka, ognisko , ścianka wspinaczkowa , pływalnia , ale piłka towarzyszyła nam nieustannie .
Ośrodek Janina w Nowęcinie to raj dla młodych piłkarzy!

autor/źródło: FEA Gostynin

Napisz komentarz

Popularny: 4200 odsłonInformacje8 sierpnia, 10:41,

Huczna impreza w Szczawinie Kościelnym. Zagra gwiazda disco polo - zespół Bayera

Huczna impreza w Szczawinie Kościelnym. Zagra gwiazda disco polo - zespół Bayera

Gmina Szczawin Kościelny zaprasza 17 sierpnia br. (sobota) na Piknik Rodzinny. Impreza odbędzie się na stadionie sportowym przy ul. Sportowej 2. Jak co roku nie zabraknie koncertów, wystaw, muzyki, tańca oraz śpiewu. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Bayera.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 75
Jak co roku nie zabraknie koncertów, wystaw, muzyki, tańca oraz śpiewu

W programie pikniku rodzinnego m.in: 

- Kiermasz różane różności
- Zjeżdżalnie, wata cukrowa, poprorn dla dzieci GabiLand Gąbin
- „Jak dogadać się ze swoim psem" pokaz posłuszeństwa psów.
- Bezpłatne badanie wzroku Vision Express
- Bezpłatny pomiar ciśnienia i cukru Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kutnowski Szpital Samorządowy im. dr. Antoniego Troczewskiego";
- Stoisko KRUS z konkursami i atrakcyjnymi nagrodami
- Darmowa zupa dla Wszystkich

 

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Podatnik, 15 sierpnia
Lnie życzę sobie imprez za moje pieniadze
Dodaj ogłoszenie