700 odsłonInformacje25 lutego 2018, 12:28,

Kujawiak lepszy od MazuraW mroźne popołudnie w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych 24 lutego 2018 r. piłkarze seniorów Mazura Gostynin rozgrywali kolejną grę kontrolną w ramach przygotowań do rundy wiosennej IV Ligi.Mazur na boisku ze sztuczną nawierzchnią we Włocławku przegrał 0:2 z IV-ligowym Kujawiakiem Kowal. Pierwsza bramka padła po dośrodkowaniu w pole karne i nie pewnej interwencji bramkarza Mazura, drugi gol padł po dośrodkowaniu w pole karne i wykończeniu akcji strzałem.

Mazur mógł i w zasadzie powinien choć raz trafić do siatki, jednak zwłaszcza w drugiej połowie jak i w całym meczu szwankowała skuteczność i wykończenie akcji indywidualnej.

Kolejna gra kontrolna seniorów zaplanowana została na sobotę, 3 marca a rywalem będzie Lider Włocławek (IV Liga Kujawsko-Pomorska)

Kujawiak Kowal – Mazur Gostynin 2:0

Bramki: 14' Dawid Kwiatkowski, 48' Kamil Malinowski

Mazur rozpoczął w składzie: Adrian Rak – Jarosław Kułaga, Piotr Stępniak, Patryk Matusiak, Konrad Popławski – Damian Surmak, Mateusz Ostrowski, Bartłomiej Dębicki, Eryk Przybylski – Jaku Kustra, Marcin Chyczewski;

zagrali także: Bartosz Tomczak, Hubert Borowy, Bartosz Wiśniewski, Damian Skumórski, Bartosz Dutkiewicz, Piotr Dutkiewicz, Rafał Wilamowski; trener: Waldemar Figurski

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Piotr Mrówka
Tematy:MKS Mazur

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie