Popularny: 600 odsłonInformacje12 lutego, 12:38,

Kino, koncert i spektakl. Walentynkowy weekend w MCK

Kino, koncert i spektakl. Walentynkowy weekend w MCK

Udostępnij 9
Zdecydowaliście już na co się wybierzecie?

Oferta Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie na nadchodzący weekend prezentuje się niezwykle ciekawie i z pewnością każdy znajdzie w niej coś interesującego dla siebie.Od piątku w gostynińskim kinie Siemowit dla najmłodszych widzów wyświetlana będzie animacja pt. "Szybcy i śnieżni"

Opis: Trwają przygotowania do corocznego wyścigu saneczkowego. Frankie, nieco szalony naukowiec, obmyśla koncepcję pojazdu, który ma zapewnić zwycięstwo jego drużynie.

Osoby pełnoletnie mogą obejrzeć kontrowersyjny film erotyczny "365 dni" w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa.

Opis: Laura, aby ratować rozpadający się związek, wyjeżdża na Sycylię, gdzie poznaje Massimo. Niebezpieczny mężczyzna, szef rodziny mafijnej, porywa ją i daje 365 dni na pokochanie go.

W sobotę (15 lutego br.) o godzinie 19:00 odbędzie się pierwszy w tym roku koncert w ramach projektu budżetu obywatelskiego "Jazz, Blues, Rock'n'Roll. Koncerty z kulturą". Liderem projektu jest Michał Bartosiak. Na scenie MCK zagra wokalista zespołu Dzem - Maciej Balcar. Wstęp bezpłatny. Bilety do odbioru w kasie MCK.

Zwieńczeniem walentynkowego weekendu będzie niedzielny spektakl z gwiazdorską obsadą pt. "Lista męskich życzeń". Początek spektaklu godzina 16:00. Bilety dostępne w kasie MCK w cenie 70 PLN. 

Poniżej link do konkursu w którym do wygrania są dwie bezpłatne podwójne wejściówki.
Konkurs Walentynkowy. Wygraj darmową podwójną wejściówkę na spektakl

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie