3200 odsłonInformacje11 czerwca 2024, 16:42,

Kibicomania w Gostyninie. Młodzież pokazała jak należy dopingować na trybunach




Już po raz dziewiąty Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie oraz dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie zorganizowały w naszym mieście "Kibicomanię". Wydarzenie, które odbyło się na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przyciągnęło drużyny z dziewięciu szkół podstawowych: SP1, SP3, SP5, SP Lucień, SP Szczawin Kościelny, SP Emilianów, SP Sierakówek, SP Teodorów oraz SP Sokołów.



Warunkiem przystąpienia do turnieju było zgłoszenie drużyny zawodników oraz grupy dopingującej, która zagrzewałaby swoich piłkarzy do walki o podium. Zgodnie z hasłem przewodnim rozgrywek, kibice mieli przygotować oprawę muzyczną i choreograficzną, przedstawiającą kulturalny doping. Takie podejście nie tylko promuje sportową rywalizację, ale również edukuje młodych ludzi na temat odpowiedzialnego i pełnego szacunku kibicowania.

Turniej piłkarski okazał się pełen emocji i zaciętej rywalizacji. Po wielu zmaganiach na boisku, pierwsze miejsce zdobyli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie. Ich zgrana gra i determinacja przyniosły im zasłużone zwycięstwo. Jednakże "Kibicomania" to nie tylko sport, ale i kultura kibicowania. Tytuł najlepiej kibicującej drużyny przypadł dziewczętom ze Szkoły Podstawowej w Emilianowie. Ich kreatywność, zaangażowanie oraz umiejętność stworzenia niezwykłej atmosfery na trybunach zostały docenione przez jury.

Każda drużyna otrzymała nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Uroczystego wręczenia nagród dokonali: Dyrektor SP3 Beata Wasiak-Grudzińska, Zastępca komendanta KPP w Gostyninie mł. insp. Robert Koper, Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Klejna, Wójt Gminy Gostynin Renata Kędzierska oraz Sekretarz Gminy Szczawin Kościelny Zbigniew Filipiak.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie