Popularny: 4700 odsłonInformacje5 października, 07:52,

Kaufland wycofuje produkt ze sprzedaży. Powodem zwiększona ilość bakterii

Kaufland wycofuje produkt ze sprzedaży. Powodem zwiększona ilość bakterii

Sieć sklepów Kaufland podjęła decyzję o dobrowolnym wycofaniu ze sprzedaży żeli pod prysznic Bevola Wild Rose z powodu wykrycia zwiększonej ilości bakterii rodzaju Pluralibacter gergoviae.


Udostępnij 14
Bakterie mogą prowadzić do zakażeń


Zgodnie z komunikatem firmy bakterie te występują powszechnie w środowisku. Mogą one prowadzić do zakażeń bakteryjnych w przypadku istniejących uszkodzeń skóry lub u osób o słabszej kondycji zdrowotnej.

Dobrowolne wycofanie dotyczy WYŁĄCZNIE następującego numeru partii: 91410019

Pełne dane produktu:
Bevola żel pod prysznic Wild Rose 500 mL (żel pod prysznic z gliceryną i ekstraktem z dzikiej róży)
EAN 4337185216060
Nr partii: 91410019
Wyprodukowany przez:
Weulbier-Kosmetik GmbH, Köthener Straße 70, 06847 Dessau-Roßlau, Niemcy

"Konsumenci są proszeni o zaniechanie używania produktu. Produkt można zwrócić w każdym sklepie Kaufland, także bez okazywania paragonu, otrzymując zwrot pieniędzy za zakup" - informuje Główny inspektor Sanitarny.

Konsumenci mają możliwość kontaktu z firmą poprzez bezpłatną Infolinię Kaufland: 800 300 062 (czynna: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 i w soboty od 08:00 do 17:00).

autor/źródło: ralf/ GIS

Napisz komentarz

Popularny: 600 odsłonInformacje5 października, 00:02,

Strugi deszczu nie przeszkodziły. FEA Gostynin wygrywa kolejny mecz

2 października o godzinie 16.00 na boisku w Wykowie został zaplanowany kolejny mecz ligowy w ramach rozgrywek I ligi okręgowej Młodzik U-12 D2 . Zawodnicy FEA Gostynin w trudnych warunkach atmosferycznych rozegrali mecz z Deltą Słupno.


Udostępnij 10
Mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny dążyły do zwycięstwa

Mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny dążyły do zwycięstwa. Była to twarda walka o ligowe punkty. W ostatnich minutach meczu wiele wskazywało, że będzie remis. Sytuacja jednak z korzyścią dla nas uległa zmianie w 58. minucie meczu. Filip Grzybowski zdobył upragnioną bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla FEA Gostynin

Młodzi piłkarze FEA Gostynin, choć przemoczeni to dumni i szczęśliwi schodzili z boiska. Profesjonalny piłkarz nie boi się deszczu lub zimna! Wielkie brawa dla nich! Spoglądamy na ligowy terminarz, a tam najbliższy mecz 20 października, o godzinie 15.00 na stadionie w Gostyninie z Błękitnymi Gąbin .
Zapraszamy na trybuny!

Skład FEA Gostynin: Filip Jaskulski, Antek Pruszyński, Norbert Baranowski, Kacper Bajerowicz, Jakub Radecki, Mateusz Bartnicki, Filip Grzybowski, Piotr Biegański, Adam Winnicki, Oliwia Marcinkowska, Franek Anyszka, Łukasz Suwała, Marcel Wudarczyk, Kajetan Walczak, Jan Śluborski
Trener : Piotr Wilamowski
Asystent: Tomasz Radecki
Zdjęcia : T.B.

autor/źródło: FEA Gostynin

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie